Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlovy 2015

Které podzimní výlovy můžeme navštívit v roce 2015?

Rybářství Třeboň, a. s. vždy v polovině září oznamuje plán podzimních výlovů vybraných rybníků. Jedná se o výlovy, na které je zvaná nejširší veřejnost. Které výlovy nás čekají na podzim 2015?   

Datum Rybník    Výměra v ha  
 9. - 11. 10.   Rožmberk 647
   26. - 29. 10.      Horusický velký   438
 2. – 5. 11.   Dvořiště 387
2. – 3. 11.   Spolský velký 213
16. - 19. 11.  Bošilecký 200


Hlavním výlovem sezóny podzim 2015 bude slavnostní výlov rybníka Rožmberk

Třeboňští rybáři upozorňují návštěvníky, že z technických důvodů může dojít ke změně plánovaného výlovu nebo zkrácení doby výlovu rybníka. Výlovy rybníků začínají v 7 hodin ráno.

Případné informace o dalších změnách získáte na tel. +420 384 701 510.
Více na webu společnosti Rybářství Třeboň a.s.

zda je výlov doprovázen programem pro diváky.

RYBNÍK DATUM MÍSTO ZDROJ KRAJ
Malorojický 8.9. Rojice Blatenská ryba JHC
Žebrák 8.9.   Blatenská ryba JHC
Komora ONV II 12.9. Ostrožská N.Ves MO Kunovice ZLN
Vernéřov 12.9. Vernéřov ČRS MO Aš KVK
Kundratec 14.9.   Blatenská ryba JHC
Nesejt 17.9.   Blatenská ryba JHC
Nováček 17.9. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Požerák 17.9. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Punčoška 17.9. Sedlice Blatenská ryba JHC
Kunovice 19.9.  Kunovice MO Kunovice ZLN
Troubecký 19.9. Zborovice MRS MO Kroměříž ZLK
Vodárna 19.9. ČRS MO Aš KVK
Závlaha 2 19.9. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Zborovský 19.9. Zborovice MRS MO Kroměříž ZLK
Zavřel, Třecí, Karhánek II 19.9. Chropyně MRS Chropyně ZLN
Kazilka 3 20.9. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Kněžský 22.9.   Blatenská ryba JHC
Nadýmač dolní 23.9. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Široký Velký 23.9. Manušice Rybářství Doksy LBK
Landa 24.9.   Blatenská ryba JHC
Mačkovský malý 24.9. Mačkov Blatenská ryba JHC
Nový Tochovice 24.9. Tochovice Blatenská ryba JHC
Podsklepní 24.9. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Polanka 24.9. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Chmelař 25.9. Úštěk Rybářství Doksy LBK
Komora Velká 25.9. Holany Rybářství Doksy LBK
Mlýnský Drahenice 25.9. Drahenice Blatenská ryba JHC
Nový 25.9. Velký Valtinov Rybářství Doksy LBK
Zaječí 25.9. Velký Valtinov Rybářství Doksy LBK
Březovka 3 26.9. ČRS MO Aš KVK
Komory 1. a 2. 26.9. Zborovice MRS MO Kroměříž ZLK
Popovice hor. a dolní 26.9.  Popovice MO Kunovice ZLN
Štikáč, Třecí 26.9. ČRS MO Aš KVK
Tomšů 26.9. Hranice ČRS MO Aš KVK
Trhanov 26.9. Trhanov ČRS MO Poběžovice PLK
Výrov 26.9. Bor u Stříbra Rybářství Stříbro PLK
Závlaha 1. 26.9. Čistá ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Popovice JZD 27.9.  Popovice MO Kunovice ZLN
Červený 29.9. Pihel Rybářství Doksy LBK
Mošťana 29.9. Blatná Blatenská ryba JHC
Ovčínský 29.9. Sedlice Blatenská ryba JHC
Peráček 29.9. Dačice Českomor. RS Dačice JHC
Střelský 29.9. Střela Blatenská ryba JHC
Šilhánek 29.9. Mutěnice Rybářství Hodonín JHM
Vrbice 29.9.   Blatenská ryba JHC
Archlebov 30.9.   Rybářství Hodonín JHM
Číšť 30.9. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Dolejška 30.9.   Blatenská ryba JHC
Chrástava 30.9. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Koželuh 30.9. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Podzámecký 30.9. Blatná Blatenská ryba JHC
Šamonický dolní 30.9. Šamonice Blatenská ryba JHC
TV u Dvorců 30.9. Protivín KŠH České Budějovice JHC
VD Stráž p. Ralskem 30.9.  Stráž p.Ralskem Rybářství Doksy LBK
Barborka 1.10. Únice Blatenská ryba JHC
Bílý 1.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dolnomlýnský rybník 1.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Lhotovský 1.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Luh 1.10. Újezd u Bělčic Blatenská ryba JHC
Ohradský 1.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pivovarský dolní 1.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Prakšický 1.10.  Prakšice Rybářství Hodonín JHM
Škvorňovský 1.10. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Veský 1.10. Krty Blatenská ryba JHC
Bahenský dolní 2.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Častorálek 2.10.   Blatenská ryba JHC
Fabrický 2.10. netolice KŠH České Budějovice JHC
Chmelnička 2.10.   Blatenská ryba JHC
Koubovský 2.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Markovec 2.10. Sudoměř Blatenská ryba JHC
Mešník 2.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Miska 2.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Nad lukama 2.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Počápelský 2.10. Počáply Blatenská ryba JHC
Sirotčí dolní a horní 2.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Vohraženice 2.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Výtažník II 2.10. Mutěnice Rybářství Hodonín JHM
Zámecký rybník 2.10. Český Rudolec KŠH České Budějovice JHC
Zrcadlo 2.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Blatský 3.10. Strakonice MO ČRS Strakonice JHC
Dlouhý rybník 3.10 Zborovice MRS MO Kroměříž ZLK
Chrastenský 3.10. Chrastná ČRS Osečná LBK
Chvaly 3.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Karaska 3.10. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Kluziště Poběžovice 3.10. Poběžovice ČRS MO Poběžovice PLK
Míkovice 3.10. Míkovice MO Kunovice ZLN
Mlýnecký – agregát 3.10.   ČRS MO Poběžovice PLK
Olše 3.10. ČRS MO Aš KVK
Obecní rybník 3.10. Rudka Obec Stanoviště JHM
Postřekovský p. 3.10. Postřekov ČRS MO Poběžovice PLK
Tesla 3.10. Hranice ČRS MO Aš KVK
Štěpnický rybník 3.10. Na Baště Rybářství Telč VYS
Brnouš 5.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Černý 5.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Dlouhý Nové Dvory 5.10. Nový Dvůr Blatenská ryba JHC
Hánovec malý 5.10.   Blatenská ryba JHC
Hlohovecký (5.-8.10.) 5.10. Lednicko-valt.areál Rybářství Hodonín JHM
Jez.u Radomilic (5.-6.10.) 5.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Klášterecký vel. a prostř. 5.10. Smrkovice Blatenská ryba JHC
Kořenský 5.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Medvědnice 5.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Mlýnský dolní 5.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Otrhanec 5.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Trávnický 5.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Agregát (6.-16.10.) 6.10. SRŠ KŠH České Budějovice JHC
Haklovský Starý 6.10. Haklovy Dvory Lesy a rybníky ČB JHC
Chudý 6.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Podsilniční 6.10. Šamonice Blatenská ryba JHC
Prostřední u Dvorců 6.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
RNR R4 + Pokorňák 6.10. Praha, Březiněves Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Simínský 6.10. Hudčice Blatenská ryba JHC
Šamonický horní 6.10. Šamonice Blatenská ryba JHC
Albeřice Velký 7.10. Hradiště Vojenské lesy a statky ČR KVK
Jehnědský 7.10. Jehnědsko Blatenská ryba JHC
Kobylí dráč 7.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Mlýnský u Strpí 7.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Netušil 7.10.   Blatenská ryba JHC
Novozámecký 7.10. Zahrádky Rybářství Doksy LBK
Podvesný u Droužetic 7.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Řiťovíz zadní 7.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Zámecký 7.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Zbytek 7.10.   Blatenská ryba JHC
Čekal 8.10. Zlivice Blatenská ryba JHC
Hluboký u Čichtic 8.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hoděmyšl malá 8.10.   Blatenská ryba JHC
Hrejkovický (8.-9..10.) 8.10. Hrejkovice Orlík nad Vltavou JHC
Makov 8.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Podleský 8.10. Drahenice Blatenská ryba JHC
Společnice 8.10. Vráž u Písku Blatenská ryba JHC
Strnad 8.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Bahenský horní 9.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Češík 9.10. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Hluboký 9.10. Hořejany Blatenská ryba JHC
Chmelná (9.-11.10.) 9.10. Chmelná RS Chmelná STC
Louženský 9.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Mlynářovský 9.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Mošnička 9.10.   Blatenská ryba JHC
Nadýmač malý 9.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Podhůrecký 9.10. Podruhlí Blatenská ryba JHC
Rožmberk (9.-11.10.) 9.10. Stará Hlína Rybářství Třeboň JHC
Škornička 9.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Velkoholský 9.10. Strakonice,Soused. Blatenská ryba JHC
Dlouhý rybník 10.10. Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž ZLK
Jetišov 10.10.   MO ČRS Strakonice JHC
Jindra 10.10. Havlovice ČRS z.s. MO Havlovice KHK
ONV IV + V 10.10.   MO Kunovice ZLN
RN Hornoměcholupská 10.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Vrzalák 10.10. Český Rudolec Dačice JHC
Zámělíč 10.10. Zámělíč ČRS MO Poběžovice PLK
Podroužek 11.10. Netolice Město Netolice JHC
Hrbovský malý 12.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Jakubov III SK 12.10.   Rybářství Hodonín JHM
Neštěstí 12.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Skaličný 12.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Třešňovský 12.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Uchcaný 12.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Vlhavský (12.-13.10.) 12.10. Vlhavy Rybářství Hluboká JHC
Zukáček 12.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Černoveský 13.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Domin 13.10. České Vrbné Lesy a rybníky ČB JHC
Jakubov II SK 13.10.   Rybářství Hodonín JHM
Podtochovický 13.10. Tochovice Blatenská ryba JHC
Řeporyje 13.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Škaredý 13.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Javorenský 14.10. Bražec u Hradiště Vojenské lesy a statky ČR KVK
Kratochvilský 14.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nad Olší 14.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Prostřední (14.-15.10.) 14.10. Lednicko-valt.areál Rybářství Hodonín JHM
Skopec 14.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Velkorojický (14.-15.10.) 14.10. Rojice Blatenská ryba JHC
Zástavní 14.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Asuán + RN Nebušice 15.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Břehyně 15.10. Doksy Rybářství Doksy LBK
Mlýnský 15.10. Hostišovice Blatenská ryba JHC
Roudnička 15.10. Hradec králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Strpský (15.-16.10.) 15.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Velká Nohavice 15.10. Holany Rybářství Doksy LBK
U silnice 15.10. Velký Valtinov Rybářství Doksy LBK
Hajanský 16.10. Řečice Blatenská ryba JHC
Jesenický (16.-17.10.) 16.10. Jeseník n./Odrou Rybářské dr. Jeseník n. Odrou MSK
Jezero u Nihošovic 16.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Rybník pod z.(16.-17.10.) 16.10. Jeseník n. Odrou Rybářské dr. Jeseník n. Odrou MSK
Sedlišťský 16.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Černý 17.10. Volfartice Rybářství Doksy LBK
Dlouhá 17.10. Chropyně MRS Chropyně ZLN
Hradecký (17.-18.10.) 17.10. Tovačov Rybářství Tovačov OLK
Chotkův 17.10. Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž ZLK
Janovský 17.10. Janov u N. Boru Rybářství Doksy LBK
Křemačovský 17.10. Mohelnice ČRS Mohelnice OLK
Kačerovec, Slavíček 17.10. Ledenice ČRS MO Ledenice JHC
H. Hradský, Šváňů 17.10. Ledenice ČRS MO Ledenice JHC
ONV I 17.10. Kunovice MO Kunovice ZLN
Pivovarský rybník 17.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Podkostelní 17.10. Putim Blatenská ryba JHC
Pramenný 17.10. Krásná ČRS MO Aš KVK
Pustý 17.10. Blatná MO ČRS Strakonice JHC
RN Libušská 17.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Řisutský rybník 17.10. Řisuty ČRS MO Slaný STC
Sytno 17.10. Sytno Rybářství Stříbro PLK
Lančus Horní a Dolní 18.10. Hranice ČRS MO Aš KVK
Březovík 19.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Haklovský Nový 19.10. Haklovy Dvory Lesy a rybníky ČB JHC
Hanzlíček 19.10. Putim Blatenská ryba JHC
Chromý 19.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Macháček 19.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Maršovec 19.10.   Blatenská ryba JHC
Náročný 19.10.   Blatenská ryba JHC
Podkovka 19.10.   Blatenská ryba JHC
Řepický dolní 19.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Spurný 19.10.   Blatenská ryba JHC
Topič zadní 19.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Trávný 19.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
III. Zbrod (19.-21.10.) 19.10. Mutěnice Rybářství Hodonín JHM
Čichtický 20.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Haltýř 20.10. Sousedovice Blatenská ryba JHC
Hliněný 20.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Horecký 20.10. Stráž pod Ralskem Rybářství Doksy ULK
Heřmanický 20.10. Heřmaničky u Dobr. Rybářství Doksy LBK
Korytský 20.10. Třebsko Blatenská ryba JHC
Nadýmač velký 20.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nový nad alejí 20.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pálenina hluboká 20.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Pálenina mělká 20.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Pytlík 20.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Široký malý 20.10. Manušice Rybářství Doksy LBK
Buňkov 21.10. Břehy u Přelouče ČRS MO Přelouč PAK
Černoháj velký 21.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Chřešťovický velký 21.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Kočkov 21.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Krásný 21.10. Bražec, Hradiště Vojenské lesy a statky ČR KVK
Krejčí 21.10. Buzice Blatenská ryba JHC
Motolský rybník R3 + R2 21.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Bašta u Čichtic 22.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hadlíř 22.10. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Heřmánky Horní 22.10. Čermná, Libavá Vojenské lesy a statky ČR  
Horčápský 22.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Jakubov r. (22.-23.10.) 22.10.   Rybářství Hodonín JHM
Kotulinský 22.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Křemelný 22.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Pilský 22.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Pivovarský prostř. 22.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Podviňák 22.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Regent (22.-23.10.) 22.10. Chodová Planá Rybářství Mariánské Lázně KVK
Silvestr (22.-23.10.) 22.10. Zahrádka Orlík nad Vltavou JHC
Závistský 22.10. Závist u V. Meziříčí M. Podstatzka-Lichtensteinová VYS
Zlý 22.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Bídník 23.10. Blatenka Blatenská ryba JHC
Semovický (23.-24.10.) 23.10. Semovice Rybářství Líšno STC
Sokolov malý 23.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Sokolov prostřední 23.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Stříbrný 23.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Šipounský 23.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Bílovice 24.10.   ČRS MO Poběžovice PLK
Brdo 24.10. Luže Rybáři Luže PAK
Divoký (Číňan) 24.10 Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž ZLK
Jejkal 24.10. Podmyče NP Podyjí, Rybníky U Jejkala JHM
Jenínský rybník 24.10. Jenín Chalupa Jenín JHC
Kapličák 24.10. Sedlo Sedlo JHC
Olšovec (24.-25.10.) 24.10. Jedovnice ATC Olšovec Jedovnice JHM
Parčák 24.10. Ledenice ČRS MO Ledenice JHC
RN R3 Hájecký 24.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
RN N1 Stodůlky 24.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Sedlo 24.10. Sedlo MO ČRS Strakonice JHC
Velký rybník 24.10. Černá Voda Lesy ČR, Lesní správa Javorník JHC
Rabiň (25.-26.10.) 25.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Apollo-Mlýns.(26.-29.10.) 26.10. Lednicko-val. areál Rybářství Hodonín JHM
Bezdrev (26.-29.10.) 26.10 Hluboká n. Vltavou Rybářství Hluboká JHC
Dubský 26.10. Branišov Lesy a rybníky ČB JHC
Hájek 26.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Horusický vel.(26.-30.10.) 26.10. Horusice Rybářství Třeboň JHC
Jezera malá 26.10. Klínovice Blatenská ryba JHC
Společný 26.10. Předotice Blatenská ryba JHC
Světský 26.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vávrovský V. 26.10. České Budějovice Lesy a rybníky ČB JHC
Albrechtický 27.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Buzický (27.-28.10.) 27.10. Buzice Blatenská ryba JHC
Hliněný 27.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Hornomlýnský 27.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Chřešťovický nový 27.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Chřešťovický starý 27.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Pikhart velký 27.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Pilant dolní 27.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vráto 27.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Betlém 28.10. Teplá Rybářství Mariánské Lázně KVK
Bohdanečský 28.10. Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství s.r.o. PAK
Dolanský 28.10. Boletice Vojenské lesy a statky ČR JHC
Špinka (28.-29.10.) 28.10. Zábrodí Jan Kolowrat Krakowský HKK
Vinořský rybník 28.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Amerika (29.-30.10.) 29.10. Františkovy Lázně Rybářství Mariánské Lázně KVK
Branišovský Velký 29.10. Branišov Lesy a rybníky ČB JHC
Brloh 29.10. Chobot Blatenská ryba JHC
Nahošín 29.10. Doubravice Blatenská ryba JHC
Pískovna (D. Počernice) 29.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
RN Nebušice 29.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Svinětický přední 29.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vavrouškův 29.10. Hradčany n. Plouč. Vojenské lesy a statky ČR LBK
Bažina 30.10.   Lesy a rybníky ČB JHC
Kocanda 30.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Pláňava 30.10. Rojice Blatenská ryba JHC
V. Rýdlovka 30.10 Chelčice MH Vodňany JHC
Honzíkovský 30.10 Chelčice MH Vodňany JHC
Svojetín velký 30.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Tringlovský velký 30.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Březovka 1 31.10. ČRS MO Aš KVK
Datlík 31.10. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Dolní a Horní Morávka 31.10. Kroměříž MRS MO Kroměříž ZLK
Komerční rybník 31.10. Polouvsí Rybníky Polouvsí MSK
Modletický Dolní 31.10. Modletice Modletice JHC
Nezmar (31.10.-1.11.) 31.10. Dol. Benešov-Opava Rybářství Hodonín JHM
Pastvisko 31.10. Luže Rybáři Luže PAK
Pod vepřínem 31.10. Mokřice Obec Mokřice STC
Poříčí 31.10. Smiradice MO ČRS Strakonice JHC
Košíkovské nádrže 31.10. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Dolanský rybník 1.11. Stvolínky Rybářství Doksy LBK
Soběnický 1.11. Soběnice Rybářství Doksy LBK
Dražský 2.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Dvořiště (2.-6.11.) 2.11. Dolní Slověnice Rybářství Třeboň JHC
Jandovec 2.11. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Malduchy 2.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Prostřední Koupě 2.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Spolský velký (2.-4.11.) 2.11. Spolí Rybářství Třeboň JHC
Tálínský (2.-3.11.) 2.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Dražský 3.11. Pacelice Blatenská ryba JHC
Hejný (3.-4.11.) 3.11. Šerkov Orlík nad Vltavou JHC
M. Podvinice 3.11 Vodňany MH Vodňany JHC
Naděje 3.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Prostřední 3.11. Putim Blatenská ryba JHC
Stolařka (3.-5.11.) 3.11. Bzenec Rybářství Hodonín JHM
Černíkovický (4.-5.11.) 4.11. Černíkovice Jan Kolowrat Krakowský HKK
Dolní Padrťs. (4.-5.11.) 4.11. Strašice v Brdech Vojenské lesy a statky ČR PLK
Dubenský 4.11. Dubné Lesy a rybníky ČB JHC
Hoskovský malý 4.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Hoskovský velký 4.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Chmelař 4.11. Úštěk Rybářství Doksy ULK
Kuchyňka 4.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Malduchy malá strana 4.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Mnichovský malá strana 4.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Motolský rybník 4.11. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Tringlovský malý 4.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Třetina 4.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Vondrovský 4.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dražský 5.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Hluboký 5.11 Vodňany MH Vodňany JHC
Lužický 5.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Mlýnský u Mladějovic 5.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Pančál 5.11. Radobytce Blatenská ryba JHC
Ploužnický 5.11. Ploužnice p. Rals. Vojenské lesy a statky ČR LBK
Sobík (5.-6.11.) 5.11. Zahrádka Orlík nad Vltavou JHC
Tripsovský 5.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vilímkovský 5.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Bezruč (6.-8.11.) 6.11. Jistebník Chov ryb Jistebník OLK
Borský 6.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Cikán 6.11. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Hliběnský 6.11. Uzeničky Blatenská ryba JHC
Klokočínský 6.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Mnichovský 6.11. Mnichov Blatenská ryba JHC
Petr II., Křížek 6.11. Mutěnice Rybářství Hodonín JHM
Vepřský velký 6.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Bílý kůň 7.11. Luže Rybářství Luže PAK
Mlýnský rybník 7.11. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
RN R1 Hájecký 7.11. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Stříbrná příkopa 7.11. Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž ZLK
Blatec 9.11 Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Branišovský Malý 9.11. Branišov Lesy a rybníky ČB JHC
Bubovický 9.11. Bubovice u Březnice Blatenská ryba JHC
Jahelník 9.11. Třebín Lesy a rybníky ČR JHC
Jezero Kožlí 9.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Malívský 9.11. Bořice Blatenská ryba JHC
Písečný velký (9.-11.11.) 9.11. Hodonín Rybářství Hodonín JHM
Představecký 9.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Sokolov velký 9.11. Křešice Blatenská ryba JHC
Svojetín horní 9.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Chválovec 10.11. Chrašťovice Blatenská ryba JHC
Malovický dolní 10.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Městský 10.11 Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Novodvorský IV 10.11. Svébořice Vojenské lesy a statky ČR LBK
Příbramovský 10.11 Pražák MH Vodňany JHC
Rahovec Dolní 10.11. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Roudský 10.11. Ruda u V. Meziříčí M. Podstatzka-Lichtensteinová VYS
Řežabina 10.11. Bratronice Blatenská ryba JHC
Silnický 10.11. strakonice KŠH České Budějovice JHC
Vilímec 10.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Jaroměřský (11.-12.11.) 11.11. Jaroměř Jan Kolowrat Krakowský HKK
Novokoželský 11.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Raputovský 11.11. Hvožďana Blatenská ryba JHC
Řežabinec (11.-12.11.) 11.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Topělecký 11.11. Topělec Blatenská ryba JHC
Cunát 12.11. Chraštice Blatenská ryba JHC
Hvězdov III 12.11. Ploužnice p. Rals. Vojenské lesy a statky ČR LBK
Sýpka 12.11.   Rybářství Hodonín MSK
Velkoláz 12.11. Láz Blatenská ryba JHC
Žár (12.-15.11.) 12.11. Žár Rybářství Nové Hrady JHC
Bukový 13.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Čejka 13.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Dřemliny (13.-14.11.) 13.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Markéta I – rybník 13.11. Praha Český rybářský svaz ÚS Praha PHA
Nálezný 13.11. Dubňany Rybářství Hodonín JHM
Oblož 13.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Plachta 13.11. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Slatina 13.11. Chrašťovice Blatenská ryba JHC
Stašov 13.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Telčovský 13.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Vejšovec 13.11. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Žofín 13.11.   Blatenská ryba JHC
Rybník Davidova mlýna 14.11. Staré Těchanovice Davidův Mlýn MSK
Střela 1,2 14.11. Střela MO ČRS Strakonice JHC
Bošilecký (16.-20.11.) 16.11. Bošilec Rybářství Třeboň JHC
Jarohněvický (16.-20.11.) 16.11. Dubňany Rybářství Hodonín JHM
Oulehle 16.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Návesný u Sudoměře 16.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Rahovec Horní 16.11. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Ražický 16.11. Ražice Blatenská ryba JHC
Závist 16.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Žabinec 16.11. Dubné Lesy a rybníky ČB JHC
Hlavatecký 18.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Homolský 18.11. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Mokrý 18.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Novokestřanský 18.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Pazderna 18.11. Dobev Blatenská ryba JHC
Hodějovský 19.11. Předotice Blatenská ryba JHC
Málkovský 19.11. Drahenický Málkov Blatenská ryba JHC
Návrat (19.-20.11.) 19.11. Zahrádka Orlík nad Vltavou JHC
Novodvorský III 19.11. Svébořice Vojenské lesy a statky ČR LBK
Podveský 19.11. Újezd MH Vodňany JHC
Jáma 20.11. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Kříž 20.11.  Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Těchařovický 20.11. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Nesyt (23.-29.11.) 23.11. Sedlec Rybářství Hodonín JHM
Sládkovský 23.11. Zbenice Blatenská ryba JHC
Strážovský 24.11. Hradčany n. Plouč. Vojenské lesy a statky ČR LBK
Výskyt 28.11. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
         

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář