Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děsné - kdy to bude u nás????

7. 10. 2018

Minulý čtvrtek byli občany obytné čtvrti v Düsseldorfu přivoláni policisté, aby prošetřili muže, který žije s 12ti nezletilými dívkami, které nechodí ani do školy. Policisté v luxusní vile 51 letého muže našli 12 děvčat ve věku 6-18 let. Z dalšího šetření vyplynulo, že Imám dívky vydražil na trhu v Homs/Sýrii, což doložil kupními smlouvami. K tomu uvedl, že dívky získal s poctivým úmyslem se s nimi oženit, což také podle islámského práva učinil. Vše doložil doklady o uzavření manželství, vystavenými v Sýrii. Na dotaz, jak uživí svých 12 ,,žen", odpověděl doslova, že jenom díky německé pohostinnosti a především štědrým sociálním  dávkám. 

Nejstarší manželka, 18tiletá, už má dvě děti ve věku 5 a 6 let (1. porod ve 13ti). Hrdý pedofil sepochlubil tím, že řádně plní své manželské povinnost, což znamená, že on žádnou z nich nezanedbává.  Dívky stále dokola jako na kolovrátku opakovaly naučené fráze, že se vdaly dobrovolně a z lásky.

A teď se podržte: Policie neshledala žádné důvody zásahu pro trestný čin nelegálního manželství s nezletilou, neboť manželství uzavřená v cizině byla Bamberským soudem ZLEGALIZOVÁNA ! Takže policisté úchylákovi pouze vysvětlili, že manželky musí posílat do školy, načež se on ohradil, že je doma vyučuje sám podle islámu.  Nato mu bylo vysvětleno, že vlastní výuku může uplatňovat pouze mimo povinnou školní docházku, a pokud dívky nezačne posílat do školy, nastane důvod, aby mu byly odebrány a předany  do pěstounske péče.Poté se policisté odebrali poučit sousedy, kteří je přivolali, že Imám vůbec žádný zákon neporušuje, že vede spořádaný život ve vzorném manželství, a že dívky nepos&iac ute;lal do školy jenom proto, že pochází z jiného kulturního prostředí, a není znalý německé legislativy. tečka!

Tak to je tedy síla, nezvedá se vám žaludek? Jak se mohla ve vedení Evropy sejít tak početná skvadra slabomyslných demagogů, kteří dovolují cizincům ignorovat zákony hostitelských zemí!?! A co jsme to my do Bruselu delegovali za dementní sklerotiky, kteří za mrzký peníz vymazali z paměti, jak se všude v cizině museli chovat naši emigranti v minulém století.

 Závěr je alarmující: Když „islámská kultura“ ustrnula ve středověku a tudíž je pro muslimy v jejich domovských zemích dosud normální provozovat pedofilii a mnohoženství, domácí násilí vůči ženám, beztrestně řezat hlavy křesťanů a ničit jejich majetek …, že to všechno mohou stejně beztrestně páchat na území hostitelskeho státu?!?!< /strong>

  Za co je tak pohádkově placená „elita v Bruselu“, aby vydávala nesmyslné vyhlášky o názvech potravin a tvaru okurek? V euforii po hadrové revoluci jsme vstupovali do Evropy s nadějí na lepší budoucnost našich dětí …, dnes nás čím dál víc přesvědčují, že bude jenom ku prospěchu všech, když zmizí jednou provždy v propadlisti dějin. Celá slavná EU at uz jde do PR...!!!

 

 

Předmět: Fwd: Fwd: Zajímavé

 

Pár skutečností k zamyšlení ... Macron, francouzský prezident, nemá děti. Německá kancléřka Angela Merkelová nemá děti. Rakouský kancléř Sebastian Kern nemá děti. Britská premiérka Theresa May nemá děti. Italský premiér Paolo Gentiloni nemá děti.  Holandský Mark Rutte, Švédský Stefan Löfven, Lucemburský Xavier Bettel, Skotská Nicola Sturgeonov; - nikdo z nich nemá děti . Jean-Claude Juncker, předseda Evropské komise, nemá děti. Paradoxně je vidět, že příliš velký a nepřiměřený počet lidí, kteří rozhodují o budoucnosti Evropy, nemá na budoucnosti žádný přímý osobní zájem, tudíž po n&aacut e;s potopa!. Moje poznámka na konec: Jsou vůbec normální? Kdo nás to proboha vede?! Je to pouhá náhoda? Shrnutí reality o současném politickém vedení Evropy: Opravdu zajímavé, ne- li něco jiného. Přeji pěkný den. P.S.: . . a Havel? Ten taky neměl děti ... "

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář