Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poznáváte pachatele vloupání do dlmů v Blatné ?

11. 11. 2016

Blatná.JPG

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Nezvaná návštěva

Strakonice – Pachatel poškodil okna domu. (hlasová schránka 974 237 116) 

Blatenští policisté pátrají po pachateli, který má na svědomí vloupání do rodinných domů v Blatné. V době od večera dne 5. listopadu do 6. listopadu 2016 si pachatel vyhlédl dva rodinné domy v jedné ulici. U jednoho z nich poškodil okna, ale dovnitř se nedostal. Poškození objevili majitelé až druhý den, když se vrátili domů.

Pachateli se však podařilo vniknout do bytu sousedního domu. Pachatele ale zřejmě vyrušila žena, která se po 18 hodině vracela domů. Když přicházela ke svému bydlišti, všimla si, že se v uvnitř svítí a je otevřené okno. Myslela, že už je doma někdo z rodiny. V nečekanou chvíli ale z okna vyskočil cizí muž a utekl ulicí Dvořákova neznámo kam. I přes rychlý příjezd policie a propátrání blízkého okolí se muže nalézt nepodařilo.

Policisté po pachateli intenzivně pátrají. Na základě dosud získaných poznatků se podařilo vytvořit identikit možného pachatele (podobnost na 75%). Pachatel je přibližně 185 cm vysoké mohutné postavy, má ostré rysy, výrazný obličej hranatého tvaru. Na očích měl dioptrické brýle s hranatými obroučkami. Na sobě měl tmavé oblečení, kostkovanou bundu a na hlavě čepici. Jakékoli informace vedoucí k dopadení pachatele, volejte na telefonní čísla 974 237 710 nebo 735 781 178.

por. Mgr. Jaromíra Nováková, st.pis@pcr.cz

8. listopadu 2016

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář