Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strašné! Za prasata v Letech zaplatil Herman z našich daní půl miliardy! A sám shrábl peníze za ministrování!

24. 10. 2017

 

     

Toto je nedůstojná pieta, i když tam většinou nikdo dobrovolně nechodí?

Den po volbách přiznal Herman, že okradl daňové poplatníky o půl miliardy bez našeho souhlasu. Loupež za bílého dne! Na těžké operace dětí nemáme peníze, na prasečák Herman rozkrade státní rozpočet! Kam až se dostala zločinná banda po restitucích s církevním majetekem? Proto chce Gabal prchnout do Namimbie za Hybáškovou dřív, než začne vyšetřování? Vezme si Hermana s sebou?

 

 

Po OKD další černá díra Sobotkovy vlády - půl miliardy

přitom tam pietní místo bylo a nikdo tam mimo úředních osob nechodil. Z dokumentů se tam objevuje několik členů neziskovek a aktivistů, které za to platí stát z daní. Strašné!

Vážně se nedá rozhodnutí vlády zvrátit, když bylo utajeno až do dne voleb a lid se s tím nemohl seznámit?

Není čas zatknout Hermana za rozkrádání majetku, který není jeho osobním vlastnictvím? Pro koho tento kšeft Herman připravil? Souhlasí KDU-ČSL s touto šíleností?

Kdy odtajní vláda, kdo další hlasoval pro? A proč je rozkrádání státního rozpočtu stále utajeno?

Není čas na referendum, jak s tímto usnesením vlády demokraticky naložit, když při hlasování ministr financí odešel a už dříve to prezident Zeman jako premiér zarazil? 

Má být majorita stále dojnou krávou a minorita se nám smí rasisticky smát do očí?

A pokud už někdo má hradit tak obrovské výdaje, nemá se na tom podílet mimo Romů ten, kdo koncentráky a plynové komory provozoval? Protože pracovní tábor není koncentrák. A učit někoho pracovat není rasismus!

 

Vážně je rasismus, když slušní, pracovití lidé odmítají platit vybydlování bytů, devastaci společného majetku a po restitucích církevního majetku výdaje na zbytečnosti, když pak zoufalí občané sbírají i víčka, aby měli pro děti na operaci? Proboha, kam jsme došli?

 

 

Herman "odvalil kámen" za vepřín v Letech za téměř půl miliardy korun

Herman "odvalil kámen" za vepřín v Letech za téměř půl miliardy korun

Jediný ministrem současné vlády, který o odkoupení vepřínu v Letech nehlasoval, byl ministr financí Ivan Pilný, jemuž se "odvalení kamene v Letech u Písku," jak popsal dojednání výkupu vepřína ministr Herman, drahý.

 
Lety u Písku se dostaly do podvědomí veřejnosti
 
24.říjen 2017 -

"O odkoupení vepřína v Letech, který stojí na místě bývalého romského koncentračního tábora, od společnosti AGPI rozhodla vláda Bohuslava Sobotky už 21. srpna 2017. Částka, kterou stát za převod areálu do rukou státu zaplatí, ale byla kvůli pokračujícím jednáním o kupní smlouvě zveřejněna až rozhodnutím vlády v pondělí 23. října 2017. Stát podle ministra kultury Daniela Hermana zaplatí 372 574 380 korun bez DPH. Na místě vepřína by měl vzniknout památník romského holocaustu," píše se ve zprávě Úřadu vlády České republiky a záměrně se cena uvádí bez DPH, neboť připočteme-li ji k ní, tak se částka nahrne až do výše téměř půl miliardy na 450 milionům korun.


Z předchozích zpráv se ví, že provoz vepřína by mohl být  ukončen do několika měsíců a  na místě tábora má během nejbližších letech v Letech  vzniknout památník.
 
Do celkové ceny budování tohoto  vzpomínkového místa nejsou započítány práce za zbourání areálu, další  úpravy a vybudování památníku romského holokaustu.

Za nepřiměřenou vzhledem k odhadní ceně, která se pohybuje kolem 200 milionů korun, považuje konečnou sumu i ministr financí Ivan Pilný (ANO). Pro uzavření smlouvy proto nehlasoval. Ministr kultury Daniel Herman výši sumy zdůvodnil "veřejným zájmem".
 
Celá akce bourání vepřína a budování vzpomínkového místa probíhá bez účasti zastupitelstva  obce Lety.
 
K tomu všemu se vyjádřil i několikrát i český prezident, který v jednom vyjádření odhadl, co v místě zbouraného vepřína vznikne slovy ... "prázdná díra," .
 
V diskusi na sociálních sítích se nělikrát  vyskytl i názor, že angažování premiéra Sobotky a  ministra Chvojky v této akci a vysoká cena za zbourání  vepřína mohla přispět k tomu, že ČSSD ve volbách dopadla, jak dopadla. 
 
Prvnizpravy.cz již dříve napsaly ... 

Pro zbourání vepřína jsme hlasovali jednomyslně, udal Herman ministry

Tábor v Letech: Symbol politické licoměrnosti a neznalosti souvislostí
 

Ten výbor chce odškodnit Romy i za genocidu v době komunismu

(ps, Prv
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil breaks CAPTCHA of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(MashaLix, 12. 12. 2017 19:16)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can solve almost any anti-botnet captcha.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"