Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. 1. 2018

 ed 14, 2018

 

 

 

 

Útok ukrajinské feministky na Miloše Zemana ve volební místnosti proběhl ve spolupráci s akreditovanými českými novináři a zástupci českých médií! Máme podrobnosti a detaily nehorázného skandálu a ohrožení bezpečnosti prezidenta republiky!

Skončilo 1. kolo prezidentských voleb, ve kterých s přehledem zvítězil současný prezident Miloš Zeman, který získal necelý 40% hlasů občanů České republiky a nechal za sebou Jiřího Drahoše o celých 12 procentních bodů. To je obrovská změna ve srovnání s 1. kolem prezidentské volby v roce 2013, kdy Miloš Zeman získal jen 24.2% a druhý Karel Schwarzenberg za ním zaostal jen o 0.8 procentního bodu. S velkým znepokojením sleduji, jak podporovatelé Miloše Zemana a zástupci alternativy pomalu naříkají, že Miloš Zeman nevyhrál v prvním kole. Proboha, přátelé, proberte se! Rozhlédněte se okolo sebe a podívejte se, co se děje v českém tisku, v českých médiích a na mainstreamovém internetu, co se děje ve veřejnoprávních médiích a také (až na světlé výjimky) na soukromých televizích. Všichni v jednom šiku útočili a stále útočí proti Miloši Zemanovi. A on přesto dokázal v 1. kole drtivě zvítězit! Pražská kavárna, Bakalova média a Horáčkovy sázkové kanceláře ihned kují železo, dokud je žhavé a snaží se dopředu vykreslit Miloše Zemana jako poraženého. Je to falešné vykreslení! Tuhle hru nesmíte akceptovat, protože to je hra, která už jednou běžela před rokem a půl v USA před volbami amerického prezidenta.

Útok ukrajinské feministky Angeliny Diash na prezidenta republiky Miloše Zemana.

Americká média hučela a tlačila 24 hodin denně a 7 dní v týdnu do hlav amerických občanů, že Donald Trump nemá šanci, že Hillary Clinton je předurčena Bohem k vítězství. Ale přišel den voleb a nakonec rozhodli voliči. Média a analytici zůstali zadupáni v prachu a nikdo po nich neštěkne. Není se čemu divit, co se děje na České televizi. Kdo ji sledoval včera v sobotu v rámci volebního studia, ten si musel udělat obrázek o tom, že Česká televize už zcela nepokrytě jede naprosto otevřenou mediální kampaň proti Miloši Zemanovi a na podporu Jiřího Drahoše a všech ostatních, dnes již poražených, prezidentských kandidátů proti Miloši Zemanovi. Horáčkovy sázkové kanceláře ihned změnily kurzy ve prospěch Jiřího Drahoše, Michal Horáček nečekal ani na sečtení posledních hlasů a hned běžel k Jiřímu Drahošovi vyjádřit mu podporu v druhém kole. To samé několik dalších kandidátů. Všichni kandidovali naoko sami za sebe, ale ve skutečnosti všichni kandidovali proti Miloši Zemanovi. Budiž čest výjimkám jako je Petr Hanning, který ovšem nezískal prakticky ani jedno procento hlasů. A přesto Miloš Zeman zvítězil v celé republice, kromě Prahy.

Celá republika pro Zemana, ale ČT jede propagandu, jako kdyby Jiří Drahoš vyhrál volby. Typická taktika americké CNN zlomit ve voličích Miloše Zemana důvěru v jeho kvality!

Miloše Zemana volila celá republika, vyhrál ve všech krajích, ve všech regionech, pouze v Praze vyhrál Jiří Drahoš. A to i přesto, že Miloš Zeman nevedl sám za sebe (jeho podporovatelé mu vylepovali plakáty) žádnou kampaň a neúčastnil se debat. Všichni mu to vyčítají, ale já říkám pouze jednu zásadní věc, že Miloš Zeman nesmí hrát hru podle pravidel Pražské havlérky a její kavárny. Všechny debaty byly namířeny proti Miloši Zemanovi s cílem plivat na něho a pošpinit ho. Všichni jsme viděli, že když Miloš Zeman na tuto hru nepřistoupil, Michal Horáček si pomohl sám, zfalšoval svůj vlastní rozhovor s Milošem Zemanem za pomoci grafiků, kteří provedli videomontáž posledního pořadu na TV Barrandov, rozhovor mezi Milošem Zemanem a Jaromírem Soukupem. Článek o kauze a video najdete zde. Nic není zakázáno v této válce proti Miloši Zemanovi, vše je dovoleno! Je to otevřená válka Pražské havlérky a bylo to vidět i ve volebním týmu Jiřího Drahoše.

Ivan Havel a Jiří Drahoš po sečtení hlasů v 1. kole prezidentských voleb.

Ihned po sečtení výsledků včera uspořádal Jiří Drahoš briefing pro média, kde ovšem v pozadí byl vidět i bratr Václava Havla, konkrétně Ivan Havel, který byl pozván na oslavy Jiřího Drahoše. Pražská havlérka a její kavárna má pocit, že v České republice se znovu dostane k moci skrze Pražský hrad. Jiří Drahoš už vloni pro média prohlásil, že přijetí 2600 migrantů do ČR není problém, že on s tím také nemá problém. Ale pozor, to není všechno. Stejně tak prohlásil, že občanům ČR by zablokoval konání referenda o vystoupení z EU, protože o takových věcech by prý veřejnost rozhodovat neměla.Tento šokující výrok, kdy tzv. demokrat chce upírat lidu právo na referendum, je dodnes jeho nejbrutálnějším výrokem, který musí alternativa v následujících 14 dnech šířit a medializovat a připomínat.

Stejně tak prohlásil, že by nejmenoval vládu, která by se opírala o komunisty, i když byli demokraticky zvoleni ve volbách. To všechno uvedl v rozhovoru na konci června loňského roku, článek je dosud stále dostupný zde. A nedávno svůj výrok o komunistech doplnil navíc i o tzv. “extrémisty”, které by také odmítl jmenovat do vlády. Tím měl na mysli SPD a Tomia Okamuru. Výrok zazněl zde. Stejně tak je u nás stále dostupný článek o pozadí a historii Jiřího Drahoše a informace o tom, jak probíhaly rezidentury KRU pod správou StB. Šiřte tyto informace na sociálních sítích a v emailech! Toto se musí všichni dozvědět!

Upozornění: Toto audiovizuální dílo je publikováno ve smyslu zpravodajské licence dle § 34 autorského zákona. Držitelem práv je projekt “Paměť národa”.

Jiří Drahoš nereprezentuje zájmy obyčejných občanů, je kandidátem rodiny Václava Havla a Pražské havlérky!

Jiří Drahoš jako kandidát rodiny Václava Havla a celé jeho Pražské havlérky nereprezentuje zájmy obyčejného českého lidu. Nepovažuje české občany za svéprávné, referendum o vystoupení z EU by jim nesvěřil, prý by to mohlo dopadnout jako ve Velké Británii, kde k překvapení všech Brexit prošel. Takže Jiří Drahoš je pro demokracii, ale jenom vocuď pocuď. Pokud jde o kvóty, pár tisíc migrantů sem, pár tisíc migrantů tam, to mu podle jeho výroku z loňského roku nevadí. Tohle všechno mnoho voličů Jiřího Drahoše ani neví. Miloš Zeman je proti migraci, je proti kvótám, respektuje hlas lidu a demokratické rozhodnutí lidu, nemá problém s uspořádáním referend, a to nejen o vystoupení z EU, nemá problém respektovat demokratické volby a jednat i s komunisty čestně a rovně, jako jedná s jakoukoliv jinou demokraticky zvolenou stranou v parlamentu. Tyto pevné charakterové hodnoty jsou trnem v oku Pražské havlérce. A ve spolupráci s mainstreamem a médii proto připravili v první den voleb nehorázný fyzický útok na Miloše Zemana s cílem psychicky ho rozhodit.

Michal Horáček přispěchal k Jiřímu Drahošovi, aby mu vyjádřil podporu pro 2. kolo voleb. To samé učinil Marek Hilšer, v pozadí uprostřed.

Přímo z volební místnosti nás z mobilu kontaktovala do naší redakce jedna z členek volební komise, která je shodou okolností naše čtenářka. Informovala nás, že ukrajinská občanka Angelina Diash, která je členkou mezinárodního feministického hnutí Femen, byla do volební místnosti provedena pod novinářským krytím přibližně pětice novinářů, kteří se při vstupní kontrole před příjezdem prezidenta republiky prokázali novinářskými akreditacemi. Žena podle těchto informací přišla v hloučku novinářů České televize, Seznamu.cz a Hospodářských novin, kteří ji provedli bezpečnostním ověřením do prostoru určeném pro akreditované novináře, konkrétně do tzv. DMZ (demilitarizované zóny), kde se smí nacházet jen prověřené osoby, obvykle z řad médii anebo rodinných příslušníků prezidenta. Útok na Miloše Zemana byl načasovaný způsobem, kdy celá jeho pravá strana po příchodu do místnosti nebyla chráněna ochrankou.

Ukrajinskou aktivistku propašovali do zabezpečené zóny čeští novináři pod nosem prezidentovy ochranky!

Toto navozuje podezření, že útok mohl být dopředu domluvený mezi novináři a někým z ochranné služby prezidenta, protože celá pravá strana prezidentovy skupiny po vstupu do volební místnosti byla nekrytá. Ochranka nedržela formaci a nevytvořila okolo prezidenta tzv. diamant, který má ochranka za povinnost zformovat při vstupu do předem neprozkoumané a neprověřené místnosti. Jenže tato informace podle našich údajů není správná. Ochranka nedržela prezidenta v ochranném uskupení, protože vstup do volební místnosti byl prověřován venku, asi 15 minut před příjezdem prezidenta, kdy volební místnost na pokyn ochranné služby byla izolována od veřejnosti, aby prezident mohl odvolit sám. To je standardní postup. To znamená, že ochranná služba považovala místnost za bezpečnou a předem prověřenou.

Ochranka prezidenta odvádí ukrajinskou aktivistku z volební místnosti.

Z toho evidentně vyplývá, že ochranka prezidenta pochybila v prověření místnosti před příjezdem prezidenta a neprověřila všechny osoby přítomné ve volební místnosti. Pokud by zkontrolovala novináře a jejich novinářské průkazy, Angelina Diash, jejíž otec pochází z Angoly a matka je Ukrajinka, by byla okamžitě odhalena, že není novinářka a nemá v místnosti co pohledávat. Novináři, kteří tuto ukrajinskou občanku provedli pod novinářským krytím do DMZ prostoru volební místnosti, by měli být stíháni za přímé ohrožení bezpečnosti prezidenta republiky a státní zastupitelství by mělo prověřit, jestli tento skutek nelze kvalifikovat jako podporu terorismu. Nepřekvapuje nás, že zrovna novináři a pracovníci ČT provedli tuto ženu pod novinářským krytím do volební místnosti, ale děsivá je spolupráce dalších novinářů, kteří se k tomu připojili, protože přítomnost ženy kryla celá skupina novinářů a kameramanů.

Osoby ve volební místnosti nebyly důkladně prověřeny, zda-li jde opravdu o novináře a členy volební komise

Ukrajinská aktivistka Angelina Diash křičela heslo: “Zeman Putin’s Slut”, což znamená v překladu “Zeman je Putinova děvka” a toto heslo měla divadelní bílou tělkou napsané i na své hrudi a přes prsa. Skupina Femen se pochlubila tímto útokem i na svém webu [1], který dokumentuje podobné útoky na vybrané osobnosti ve světě. Tyto protesty nejsou nebezpečné svým charakterem ve smyslu performance, ale představují obrovské bezpečnostní riziko a ohrožení v případě, když tyto útoky proběhnou ve spolupráci s třetími osobami, které provedou a propašují členku hnutí Femen do blízkosti státníka a chráněné osoby. To potom totiž představuje bezpečnostní hrozbu, že takto může být do blízkosti prezidenta provedena i osoba, která místo zvednutí rukou nad hlavu vytáhne místo toho z kapsy nůž nebo dokonce pistoli a politika na místě zastřelí, stejně jako se to stalo v prosinci 2016 v Turecku, kde byl přímo na tiskové konferenci zastřelen ruský ambasador Andrej Karlov. Vraždu provedl policista, který zrovna nebyl ve službě, ale měl z pozice své funkce přístup do DMZ prostor a do blízkosti diplomatů a státníků. Útok byl pomstou za ruské operace a pomoc Bašáru Asadovi v boji proti teroristům v Aleppu v Sýrii.

Všichni jsou na mainstreamu proti Miloši Zemanovi a média se budou usilovně snažit vyvolat ve voličích Miloše Zemana beznaděj, protože to média umí a to je jejich cílem. Média říkají: “My určujeme, co si máte myslet, my rozhodujeme o tom, kdo bude zvolen, my rozhodneme, jestli máte chtít uprchlíky nebo přijetí Eura. My tvoříme vaše veřejné mínění.” Přesně takto uvažuje mainstream o své vlastní roli. Na tuto hru nesmíte přistoupit. To, co se děje, je válka mainstreamu proti Miloši Zemanovi, ale co je horší, proti obyčejnému lidu České republiky, proti národu a naší vlastní kultuře a svobodě. Když národ nechce migraci a chce referendum o vystoupení z EU, Jiří Drahoš je připraven referendum zablokovat, protože podle chystaného zákona, i když bude obecné referendum přijato v parlamentu, referendum bude muset vyhlásit prezident, který určí datum referenda. Pokud referendum odmítne vyhlásit, jak Jiří Drahoš oznámil v případě referenda o EU, potom se žádné referendum neuskuteční.

Do druhého kola jde Miloš Zeman jako vítěz, který v 1. kole s výjimkou Prahy získal celou republiku, navzdory brutální mediální kampani proti němu! To se cení a něco to znamená!

Tohle si musí uvědomit všichni voliči v druhém kole, že přesně takovouto demokracii “vocuď, pocuď” známe velmi dobře ze západních zemí EU. Když neprošlo v Irsku hlasovaní o Lisabonu, referendum se opakovalo. Když se provalilo zmanipulování rakouských prezidentských voleb s rozlepenými obálkami, volby se opakovaly. Když někdo chce do EU, uspořádá se referendum, ale když někdo chce z EU vystoupit, prezident takové referendum zablokuje. Takovou budoucnost nikdo z nás nechce. Určitě nikdo nechce na Pražském hradě loutku, která bude dělat podobnou politiku jako slovenský prezident Andrej Kiska, tzn. akceptaci migrantů, snahu o budování amerických vojenských základen na Slovensku, slova o ruské agresi a vysílání vojáků na ruské hranice. Tyto procesy bude automaticky kopírovat i Jiří Drahoš, který se stane loutkou Pražské havlérky, příbuzných Václava Havla a bude ochotným vykonavatelem instrukcí amerického velvyslanectví v Praze, které ovládají ti samí neoconi jako za prezidentování Baracka Obamy.

Prezident Miloš Zeman je kandidátem lidu, ten ho zvolí prezidentem i na druhé volební období, navzdory ČT a navzdory Pražské havlérce.

V České republice chtějí lidé prezidenta, který bude hájit české národní zájmy, ne zájmy NATO, Washingtonu, Berlína, Bruselu, neziskového sektoru a George Sorose. První kolo voleb jasně ukázalo, že Česká republika, s výjimkou Prahy, chce pokračování prezidentství Miloše Zemana a chce udržet současnou politiku odporu vůči migraci a nastavený kurz spolupráce se všemi zeměmi v Evropě, nejen na západě, ale i na východě. Nenechte se naočkovat mediální mainstreamovou propagandou, jejímž cílem je zasít beznaděj do hlav vítězných voličů Miloše Zemana po 1. kole. Česká republika není zemí, která by byla multikulturně přeprogramována jako Německo. V ČR není více lidí, kteří by chtěli migranty, jako je chce Jiří Drahoš, v zemi není ani více lidí, kteří by sdíleli s Jiřím Drahošem elitářský názor, že lidé by neměli mít právo rozhodovat o některých věcech v referendu s odkazem na to, že prý o věci nemohou kvalifikovaně rozhodnout. Lidé si musí dát vedle sebe to, co udělal pro zemi Miloš Zeman za 5 let a co by podle svých slov udělal Jiří Drahoš. Odepřel by lidem referendum o EU, přijal by klidně tisíce migrantů, pošlapal by volební proces a demokratický mandát dvou politických stran v parlamentu (KSČM a SPD).

Jsme ve válce a voliči Miloše Zemana musí ukázat srdce a disciplínu. Nehraje se jen o českého prezidenta, jde o osud celé skupiny V4 a celé Střední Evropy!

Jsme ve válce s mainstreamem a americkou státní mocí, neziskovým sektorem a veřejnoprávními médii, které útočí na Miloše Zemana a neváhají k tomu použít i cizí státní příslušníky přímo ve volební místnosti. O to více si musí alternativa uvědomit, o co se hraje. O to více se musíme semknout okolo Miloše Zemana a podpořit ho i v druhém kole a přivedeme s sebou každý ještě jednoho člověka navíc. Ti, kdož nešli volit, si doufám uvědomí, jaká hrozba se tu profiluje, když Jiří Drahoš je najednou spatřován v blízkosti Ivana Havla, Michala Horáčka a je takovým způsobem protěžován veřejnoprávní televizí, který připomíná CNN propagandu na podporu Hillary Clinton v roce 2016.

Tohle čeká Českou republiku, pokud bude prezidentem Jiří Drahoš. Cituji jeho slova: “Pár tisíc migrantů nehraje pro Českou republiku roli…” Tato slova si zapamatujte, až půjdete za 14 dní ke 2. kolu prezidentské volby.

Jiří Drahoš má možná podporu médií a Pražské havlérky, ale Miloš Zeman má podporu obyčejných lidí, kteří si nehrají na elity a pravdolásku, ale bojují každý den o své rodiny a slušný život. Ještě jednou gratuluji Miloši Zemanovi k drtivému vítězství v prvním kole a vyzývám všechny vlastence a rodiny s dětmi, aby volili ve 2. kole Miloše Zemana a mysleli na budoucnost, jaká by potkala ČR a naše děti, pokud by se na Pražský hrad dostal Jiří Drahoš “s hodnotami”, které už dopředu uvedl jako své hluboké přesvědčení. Nechceme žádné migranty, ani v řádech tisíců, ani stovek, ani jednotek. Chceme zemi, kde prezident hájí zájmy národa a průmyslu, ne zájmy NATO, neziskového sektoru nebo berlínského Bundestagu. A jediný, kdo může porazit národ, je lhostejnost obyčejných lidí. Na lhostejnost není prostor. Bojujeme nejen za Miloše Zemana, ale i za osud skupiny V4 a jejího protimigračního nastavení. Nevěřte mainstreamu a nenechte si namluvit, že ten, kdo skončil daleko na druhém místě, může vyhrát volby. O vítězi rozhodnou obyčejní lidé, pokud nezůstanou za 14 dní doma.

Sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, sdílejte ho svým přátelům, aby pochopili, že prezidentská volba je válkou zahraničních mocností proti lidu České republiky, jejímž cílem je přeorientování Pražského hradu a prezidenta ze spolupráce západu s východem v Evropě na ekonomicky výhodné úrovni do nepřátelského postavení proti Rusku a Číně a pro zlomení odporu ČR ve věci odmítání migrantů. Miloš Zeman není jen prezidentem ČR, je ztělesněním odporu proti migraci a proti sankcím, které v důsledku vůbec nepoškozují Rusko, ale především průmyslové zájmy a podniky slovanských zemí ve Střední Evropě, které zaměstnávají stovky tisíc lidí a čelí odvetným sankcím ze strany Ruska proti zemím v Evropě. Hlavu vzhůru a do boje za Miloše Zemana a za náš národ!

Záznam pátečného rozhlasového pořadu na SVCS o kauze útoku na Miloše Zemana ve volební místnosti a o indoktrinaci českých dětí pomocí multikulti pohádek

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář