Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. 11. 2016

 

Zakázaný včerejší projev poslance Parlamentu ČR , PhDr.Zdeňka Soukupa !

 

…..je to naprosto děsivý výsměch všem pracujícím lidem zde v České republice, plivnutí do obličeje a nalití kýblu výkalů na Vaši hlavu. Uvědomte si prosím, co s námi dělají….

19:54

Naprosto děsné je to, že politici pořád nic, jen tutlají, dělají, že se nic neděje, a řeší žabomyšiády.
Je to hotové, vetřelci budou v ČR dostávat 21.000,- Kč měsíčně, tyto „sociální dávky“ se jim budou doplácet z našich daní. Není to zákon, ale dohoda ministerstva financí, pro místní rozvoj a vnitra! Kolik máte za celoživotní práci Vy?
 

 

Předmět: zakázaný včerejší projev poslance Parlamentu ČR , PhDr.Zdeňka Soukupa ,poslance za Karlovarský Kraj – stojí za poslech. A je na pováženou , že ho můžeme slyšet jen z undergroundu ve slovenštině .

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=JnJTIc8ylkY

 

Zdroj:https://www.prvopodstata.com/2016/11/11/zakazany-vcerejsi-projev-poslance-parlamentu-cr-phdr-zdenka-soukupa/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prvopodstata

(husita@post.cz, 20. 11. 2016 17:39)

nechce semi ani verit v jakem systemu tady zijeme je mne 73 roku a doufam ze se doziju toho ze tito vlastizradci budou tvrde potrestani zase sobotka parazit ze slavkova na kazdou svini se vari voda

Re: prvopodstata

(vlastenec, 21. 11. 2016 21:55)

obávám se, že se nějakého vyrovnání ve smyslu zločin a trest nedožijeme, vše, co se děje mi připadá jako zlý sen, ze kterého bych se rád probudil a věřil, že Bůh by nic takového nedopustil....