Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. 6. 2016

Známe vlhké sny eurofašistů po Brexitu! Myslíte, že se poučili? Tak schválně… Možná vás zamrazí z jejich plánů, jejichž součástí jsme i my

Autor: MoonChild |

Ilustrace

 

 

Vicekancléř Německa Sigmar Gabriel a předseda Evropského parlamentu Martin Schulz představili „Desetibodový plán“, který má podle nich být lékem na Brexit.

V dokumentu němečtí socialisté zdůrazňují nadnárodnost a obviňují národní státy z toho, že mohou za vyvolání nebezpečné situace v Evropě. Podle těchto „proevropských“ politiků mají pravomoci národních států postupně převzít instituce řízené z Bruselu. Schulz i Gabriel tvrdí, že „je třeba skončit se soustřeďováním se na malých, jednotlivých státech“. Jsou toho názoru, že „to ve střednědobém výhledu povede k vytvoření evropské FBI“.

Ohledně imigrační politiky se domnívají, že „je nutná jedna, společná azylová politika a společný postup při přijímání uprchlíků a imigrantů“. Požadují rovněž „společnou evropskou sociální politiku“ a „jeden hlas Evropy v mezinárodních záležitostech“.

V dokumentu se také nachází zmínka o „skutečné evropské vládě“.

Gabriel a Schultz předpokládají, že tyto „reformy“ mohou vyvolat odpor jednotlivých členských zemí, „pro které to, co je dobré, vždycky pochází z národních hlavních měst, a to, co je špatné, z Bruselu“. Nicméně o změnách by měl rozhodovat Evropský parlament, jehož úkolem má být „hledat nejlepší, konkrétní myšlenky“.

 

Zdroj: wpolityce.pl

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář