Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dotazník ve schránkách

12. 1. 2010

Asi nejsme jediní, kteří dnes našli ve schránce dotazník od Ing. Hany Roudnické. Paní inženýrka bude pořízovat územní plán naší obce - zřejmě z nějakého, neznámého důvodu  nový.

Pí ing. Hana Roudnická opravdu za Stavební úřad Blatná vypracovává územní plány, má také na to firmu. Současně je zastupitelem MěÚ Strakonice.

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Zmiňuje se v úvodu o dohodě se starostkou, ale na webu obce není o dotazníkové akci ani slovo.

Nevíme, jak pomohou kladené otázky k vypracování územního plánu, jak pomohou k novému územnímu plánu staré dokumenty o obci - sami jsme je potřebovali a obec žádné nemá (říká starostka) a územní plán přesto již existuje.

Otázky jsou dost indiskrétní a osobní a chápali bychom, kdyby se o uvedené zajímala starostka či zastupitelstvo, a to osobně, průběžně a neformálně.

Některé otázky i dost pobaví, u některých by bylo zajímavé znát většinové odpovědi.

Přimlouváme se za to, aby byl dotazník na stránkách obce, proveden jako anonymní elektronická anketa s přístupnými odpověďmi.

Jinak anonymita dotazníku je směšná, když se s vyplněným musí každý dostavit starostce k plotu (nejhezčímu domu viz otázka č. 23 = správná odpověď), protože z dotací zatím nezbylo na pořízení dopisní schránky na obecní dům.

Může být také předán v úředních hodinách, v pátek starostce, v tom případě si dávejte dobrý pozor, jak odpovídáte, jinak je otázka č. 20 pro vás zcela bezpředmětná.

Také nic nového sami nenavrhujte. Vzpomeňte si, že nedávno jsme četli v usnesení zastupitelstva, že jedni anonymizovaní občané, kteří žádali o změnu územního plánu,
si to musí taky sami zaplatit.
Tak pozor, aby Vás nějaké bujné a inovativní představy nevyšly draho.

A protože je chmurné a smutné počasí, rozhodli jsme se, že dotazník vyplnímee v příštím článku za nás on-line.

Nebudeme se plazit po tmě na konec vesnice, stejně nám to nepomůže,už to máme po....lepený.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář