Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak jsme se dočkali !!!

Po necelých šesti letech byla přestěhována el. přípojka sousedů, kterou tam neoprávněně postavili sousedé v roce 2000, tehdy na parcele p. Spálenských, nyní naší.

Stálo to nás několik let života, hodně peněz a iluze o chodu života v Hajanech. Bojovali jsme o svá práva se sousedy Englmajerovi, starostkou, bývalým starostou (Vohryzkovi), zastupiteli obce Hajany, stavebním úřadem Blatná (ing. Hajna), katastrálním úřadem Strakonice (p. Svobodová-byla za to odejita, p. Svobodou - nyní je ředitelem) a firmou EON.

Byli jsme, jsme a budeme za to trestáni místní vrchností, ale to přežijeme. Přežili jsme i bolševiky. Někdo musí říci že "král je nahý".

Postaveno sice v rozporu s dokumentací ke stavebnímu povolení, ale není už alespoň na naší parcele.

Teď začneme usilovat o odpolocení  části naší parcely, kterou leta užívají sousedé Englmajerovi..Očekáváme odvetné akce, je to jen otázka času a z které strany "uhodí".

Více smajlíků ke stažení

Mimochodem, kdypak asi starostka dá na stránky zápis usnesení zastupitelů ze 13.7.2012??? Informovat občany je její povinnost. Kašle na to.

3.-zari-2012-008.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.-zari-2012-001.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po více jak 5tilet dohadování jsme "odplotili" sousedů z naší parcely. Samozřejmě čekáme tvrdé "protiakce", ale na to se dokonce těšíme. Doufáme, že nás dá k soudu. Konečně by došlo na "lámání chleba".

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář