Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. část -Sexuální zločiny „jižanů“, „severoafričanů“ a „mužů jižanského vzhledu“ v Německu.

3. 4. 2018

 

 

Zdrcující přehled: Sexuální zločiny „jižanů“, „severoafričanů“ a „mužů jižanského vzhledu“ v Německu. Podrobné zpracování

03.04.2018 10:41

Sexuální zločiny migrantů v Německu přinášejí teror a destrukci. Ženy a děti jsou obětovány na oltář politické korektnosti. Tak popisuje dění v zemi, kterou nejvíc zasáhla migrační vlna z roku 2015, Soeren Kern, vedoucí pracovník v Gatestone Institute v New Yorku. Jeho text pro českou verzi Gatestone Institute přeložil Josef Janeček a ParlamentníListy.cz ho publikují v nezkráceném znění. Tento think-tank informuje veřejnost o tom, o čem mainstreamová média mlčí. Konkrétně v Německu mají státní úřady přísný příkaz zmiňovat se o zločinech spáchaných uprchlíky.

Zdrcující přehled: Sexuální zločiny „jižanů“, „severoafričanů“ a „mužů jižanského vzhledu“ v Německu. Podrobné zpracování
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Za městečkem už je hranice s Německem

Posláním think-tanku Gatestone Institute v New Yorku je vzdělávat veřejnost v oblastech, o nichž mainstreamová média neinformují. V jednom z nejnovějších textů se věnuje sexuálním zločinům v Německu. Dozvědět se ale o nich není nic jednoduchého. Ředitel odborové Asociace příslušníků kriminální policie André Schulz odhaduje, že až 90 procent sexuálních trestných činů spáchaných v Německu se v oficiálních statistikách neobjeví.

 


 

„Státní úřady mají přísný příkaz zmiňovat se o zločinech spáchaných uprchlíky,“ řekl deníku Bild vysoký policejní úředník ve Frankfurtu. „V těchto případech je možné odpovídat pouze na konkrétní dotazy novinářů.“ Problém sexuálních zločinů migrantů v Německu se zhoršuje díky jeho benevolentnímu právnímu systému, v němž pachatelé dostávají poměrně mírné tresty, a to i za závažné trestné činy. V mnoha případech jsou pachatelé zatčení za sexuální trestné činy, okamžitě po výslechu policií propouštěni. Tato praxe umožňuje podezřelým pokračovat prakticky beztrestně v dalším páchání trestných činů.

Ve svém článku o tom píše Soeren Kern, vedoucí pracovník v Gatestone Institute v New Yorku. Pro českou verzi think tanku Gatestone Institute ho přeložil Josef Janeček. https://www.gatestoneinstitute.org/12066/germany-rape-crisis

Čtyřnásobný nárůst znásilnění nebo sexuálních útoků

Německá krize znásilňování migranty pokračuje v neztenčené míře. Předběžné statistiky ukazují, že migranti v roce 2017 každodenně spáchali více než tucet znásilnění nebo sexuálních útoků, což je čtyřnásobný nárůst proti roku 2014, tedy rok předtím, než kancléřka Angela Merkelová povolila přijmout do Německa přes milión většinou muslimských, mužských migrantů z Afriky, Asie a Středního východu.

Čtvrtletní zpráva – Kriminalita v kontextu migrace (Kriminalität im Kontext von Zuwanderung) – zveřejněná Spolkovým kriminálním úřadem (Bundeskriminalamt, BKA) ukázala, že přistěhovalci (Zuwanderer, definovaní jako žadatelé o azyl, uprchlíci a nelegální přistěhovalci) spáchali 3 466 sexuálních zločinů během prvních devíti měsíců roku 2017 – neboli asi 13 zločinů denně. (Celková statistika kriminality pro rok 2017 bude veřejně dostupná až ve druhém čtvrtletí roku 2018.) Pro srovnání, v roce 2016 spáchali imigranti celkem 3 404 sexuálních trestných činů, což je zhruba devět denně; v roce 2015 to bylo 1 683 sexuálních zločinů, tedy asi pět denně; v roce 2014 spáchali 949 sexuálních trestných činů, zhruba tři denně; a v roce 2013, 599 sexuálních zločinů, což představuje asi dva denně. Skutečný počet sexuálních trestných činů souvisejících s migranty v Německu je však mnohem vyšší než oficiální údaj. Například údaje BKA uvádějí pouze zločiny, které byly vyřešeny (aufgeklärten Straftaten). Průměrně se podle policejních statistik řeší jen asi polovina všech zločinů spáchaných v Německu v daném roce (Aufklärungsquote).

V policejních zprávách nejsou útočníci spojováni s islámem

Ředitel odborové Asociace příslušníků kriminální policie (Bund Deutscher Kriminalbeamter, BDK)André Schulz odhaduje, že až 90 procent sexuálních trestných činů spáchaných v Německu se neobjevuje v oficiálních statistikách.

Německá policie často vynechává jakékoli odkazy na migranty ve zprávách o trestné činnosti. A když tak učiní, často pojmenují zločinné migranty politicky korektními eufemismy, jako „jižané“(Südländer), muži s „tmavou pletí“ (dunkelhäutig, dunklere Gesichtsfarbe, dunklem Hauttyp) nebo kombinací obou eufemismů „jižanská barva pleti” (südländische Hautfarbe). Tato praxe je zjevně zaměřená na to, aby útočníci nebyli spojováni s islámem, a znemožňuje tak německým občanům pomáhat policii při identifikaci podezřelých.

Státní úřady mají přísně nařízeno, aby se nezmiňovaly o zločinech páchaných uprchlíky,“ uvedldeníku Bild vysoký policejní úředník z Frankfurtu. „V těchto případech je možné odpovídat pouze na konkrétní dotazy novinářů.“

Nad přístupem k podezřelým se dá jen kroutit hlavou

Německá krize sexuálních zločinů migrantů pokračuje i v roce 2018. Navzdory rostoucímu počtu obětí je mnoho zločinů německými úřady a médii neohlášeno nebo posouzeno jako izolované incidenty (Einzelfall) jen proto, aby se nevyvolávaly antiimigrační nálady.

 • 18. února při návštěvě hřbitova v Bochumi byla znásilněna 33letá žena. Útočník zaútočil na ženu zezadu, udeřil ji do hlavy kamenem a tím ji omráčil. Poté ji opakovaně znásilnil. Bochumská policie o znásilnění mlčela, dokud zprávu nezveřejnily místní noviny Rheinische Post. Následně se ukázalo, že násilník již byl odsouzen za sexuální delikt a v důsledku toho byl zařazen do „rehabilitačního“ programu. Poté byl propuštěn z vazby.

 • Policie v Severním Porýní-Vestfálsku (NRW) zřejmě potlačila informace o znásilňování, aby se zabránilo obavám veřejnosti z recidivy odsouzených sexuálních delikventů. Opatření policie vyvolalo veřejný odpor. „Podle mého názoru veřejnost má právo vědět, že odsouzený sexuální pachatel bude představovat skutečné nebezpečí, až se vrátí, prohlásil vedoucí detektiv. „Když se stane něco tak hrozného, jako se stalo v Bochumi, tak se to musí nazvat pravým jménem, bez jakéhokoli jestli, nebo aleKdyž se taková důležitá informace před veřejností zatají, lidé se budou domnívat, že je všechno v pořádku a že pachatelé již nebudou páchat trestnou činnost.“ Mluvčí policie uvedl, že mlčení médií chrání oběť: „Od psychologů víme, že je to často pro oběti velmi stresující.“ Po této reakci veřejnosti ale bochumská policie připustila, že udělala „chybu“.

 • 22. února na školním výletě do Berlína byla znásilněna dvěma muži 18letá britská studentka poté, co se oddělila od své třídy. Musela být hospitalizována na dva dny. Berlínská policie o znásilnění mlčela až do doby, kdy se dívka vrátila do Británie, její rodiče kontaktovali britské sdělovací prostředky a ty o případu informovaly. Když tuto informaci uveřejnil Journalisten Watch, berlínská policie připustila, že v souvislosti se znásilněním zatkla dva muže, ale kvůli nedostatku důkazů (Haftgründe lagen nicht vor) je zase propustila.

 • 26. ledna „Asiat, nebo severoafričan“ (orientalisch bis nordafrikanischer Herkunft) se pokusil znásilnit studentku na Goetheově univerzitě ve Frankfurtu. Následně se ukázalo, že zde byly napadeny ještě další tři ženy a policie se domnívá, že se jedná o stejného muže. I když se útoky uskutečnily 6. října, 29. prosince a 6. ledna, tak univerzitní funkcionáři studentky o tom, že se sexuální delikvent po kampusu potloukal, neinformovali až do 2. února, tj. až čtyři měsíce po prvním útoku.

 • 11. ledna neznámý muž sexuálně napadl dvě 15leté dívky v mnichovském metru. Jedné z dívek se podařilo muže vyfotografovat, ale policie odmítla tuto fotografii zveřejnit. Policejní záznam žádá veřejnost, aby mu pomohla najít muže popisovaného takto: „Muž, výška 170 cm, věk asi 20 až 30 let, hubený, červený kabát, tmavé kalhoty, černé boty."

 • 10. ledna policie v Magdeburgu uveřejnila fotografii muže „tmavé pleti" (dunkle Hautfarbe), podezřelého ze znásilnění a vážného zranění ženy na hlavním vlakovém nádraží dne 27. června 2017. Policie ale nevysvětlila, proč čekala více než šest měsíců na zveřejnění fotografie.

 • 4. ledna 24letý muž znásilnil ženu ve škole v Hannoveru. Policie neuvedla národnost pachatele. Chybějící údaje doplnil deník Bild: pochází z Albánie. Místní noviny Hannoversche Allgemeine z počátku uváděly, že muž pochází z Albánie, nicméně o hodinu později svoji informaci „aktualizovaly“ nahrazením slova „Albánie“ za „Balkán“.

Na nádražích a ve veřejné dopravě jsou sexuální útoky hodně časté

Mnoho znásilnění a sexuálních útoků se uskuteční ve veřejné dopravě nebo v prostoru dopravních uzlů, jako jsou autobusová a vlaková nádraží. Podle deníku Bild je problém zvláště akutní v Berlíně, kde bylo v roce 2017 policii oznámeno 296 sexuálních útoků v autobusech a vlacích, což je téměř dvakrát více než v roce 2016.

4. března 30letý Egypťan znásilnil v Berlíně nejméně čtyři ženy na stanicích, nebo blízko stanic metra. Sám se přihlásil poté, co policie zveřejnila jeho fotografie pořízené bezpečnostními kamerami. Muž si vybíral své oběti při jízdách metrem. Navázal s nimi oční kontakt, sledoval je ze stanice a následně je znásilnil. Berlínská policie neuvedla informace o národnosti tohoto pachatele. Chybějící detaily dodal až deník Berliner Zeitung: Narodil se v Egyptě.

28. února 18letý syrský žadatel o azyl sexuálně napadl několik žen ve vlaku do Mnichova. Muž systematicky procházel vlakem a vstupoval do těch kupé, ve kterých ženy seděly samy. Byl zatčen, když vlak dorazil na hlavní nádraží v Mnichově. Policie uvedla, že muž má dlouhý trestní rejstřík.

10. ledna 31letý žadatel o azyl z Čadu sexuálně napadl dvě dospívající dívky v regionálním expresním vlaku z Müllheimu. Policie uvedla, že muž sexuálně obtěžoval dívky již na nádraží ještě před odjezdem vlaku. Poté, co dívky nastoupily do vlaku, posadil se vedle nich a začal je osahávat. Když potom dívky utekly do jiného kupé, následoval je a sexuálně je napadl. Dívky se pak zamkly na jedné vlakové toaletě a zavolaly policii. Muž byl zadržen při příjezdu vlaku do Freiburgu. Policie uvedla, že zadržený muž má několik nevyřízených soudních příkazů za předcházející sexuální trestné činy. Byl zatčen den předtím za útok na ženu v jiném vlaku, ale byl propuštěn.

Sáhodlouhý výčet napadení z vlaků, autobusů i metra

Útoky na veřejnou dopravu se nyní rozšířily do všech částí Německa, do velkých i malých měst:

 • Frankfurt – 28. února 29letý žadatel o azyl z Etiopie sexuálně napadl 34letou ženu ve vlaku.

 • Weilburg – 24. února jakýsi „jižan" (Südländer) masturboval před 18letou dívkou cestující v meziměstském autobusu do Weilmünsteru. Policie uvedla, že muž nastoupil do autobusu, posadil se přímo proti dívce, masturboval, a poté vystoupil na další zastávce.

 • Mühlhausen – 13. února šest „severoafričanů" (Männer nordafrikanischer Herkunft)sexuálně napadlo 17letou dívku v regionálním vlaku z Erfurtu.

 • Friedrichshafen – 15. února nějaký „Asiat“ (orientalisches Aussehen) masturboval před ženou cestující vlakem.

 • Heilbronn – 14. února „muž arabského vzezření“ (arabisch aussehende Mann) sexuálně napadl 26letou těhotnou ženu na autobusové zastávce.

 • Hamburg – 12. února 18letý afghánský žadatel o azyl sexuálně napadl 19letou dívku ve stanici metra Jungfernstieg.

 • Karlsruhe – 11. února dva „jižansky vypadající muži” („südländischem Erscheinungsbild")sexuálně napadli 28letou ženu v tramvaji.

 • Pforzheim  – 11. února 20letý Turek sexuálně napadl 17letou dívku v tramvaji.

 • Zierenberg – 7. února 25letý žadatel o azyl z Ázerbájdžánu byl zatčen za sexuální útok na dvě dospívající dívky v regionálním vlaku.

 • Weil am Rhein – 7. února muž „tmavé pleti“ (dunkler Hautfarbe) sexuálně napadl 14letou dívku ve stanici městské dráhy (S-Bahn).

 • Schopfheim – 1. února 61letý Ind byl zatčen za sexuální útok na 11letou dívku ve vlaku.

 • Heidelberg – 1. února. 21letý Eritrejec sexuálně napadl ženu na zastávce tramvaje.

 • Schwabing – 1. února. „Asiat” (orientalisches Aussehen) dráždil své odhalené genitálie před 28letou ženou ve vagonu metra.

 • Drážďany – 28. ledna „jižansky vyhlížející muž“ (südländischem Aussehen) sexuálně napadl 20letou dívku na stanici tramvaje.

 • Bad Schwartau– 26. ledna muž „tmavé pleti“ (dunklerem Hauttyp) sexuálně napadl18letou dívku na autobusové zastávce.

 • Greifswald – 20. ledna čtyři „severoafričané“ (nordafrikanischer Herkunft) sexuálně napadli 33letou ženu na hlavním vlakovém nádraží.

 • Mannheim – 17. ledna 72letý turecký muž sexuálně napadl ženu v meziměstském vlaku ze Stuttgartu.

 • Berlín – 13. ledna 29letý Libanonec masturboval před 19letou dívkou v meziměstském vlaku. Policie uvedla, že muž byl v Německu ilegálně.

 • Mannheim – 9. ledna 28letý Afghánec sexuálně napadl 23letou ženu v tramvaji u hlavního vlakového nádraží. O hodinu později sexuálně napadl jinou ženu v jiné tramvaji. Muž byl vyslechnut a propuštěn.

 • Mnichov – 9. ledna muž „indického, nebo afghánského vzhledu“ (indische/afghanische Erscheinungsexuálně napadl 14letou dívku na stanici metra Harras.

Mnoho obětí jsou děti, některé z nich byly napadeny přímo před svými rodiči

 • Mörfelden-Walldorf – 27. února muž „tmavé pleti“ (dunklen Teint) se obnažoval před několika 11letými chlapci, když šli ze školy domů.

 • Velen – 25. února muž „hnědé pleti“ (leicht dunkler Hauttyp) se obnažoval před nejméně čtyřmi dětmi v kempu.

 • Eberswald – 26. ledna čtyři 19letí Syřané se pokusili sexuálně napadnout 14letou dívku. Když otec dívky zasáhl, Syřané ho strhli na zem a začali ho bít a kopat.

 • Mörfelden-Walldorf – 26. ledna muž „tmavé pleti“ (dunklen Teint) se obnažoval před 11letou dívkou.

 • Moosach – 24. ledna muž hovořící lámanou němčinou přistoupil na hřišti k osmileté dívce a před její matkou ji políbil na ústa.

 • Schwenningen – 11. ledna muž „tmavé pleti” (dunkle Hautfarbe) napadl dva jedenáctileté chlapce na autobusové zastávce.

Sexuální útoky se odehrávají ve veřejných prostorách, od parků a bazénů až po supermarkety

 • Sulzbach – 10. března muž „vypadající jako Asiat“ (vermutlich asiatischer Herkunft)sexuálně napadl 14letou dívku v obchodě s elektronikou.

 • Weinheim – 5. března. „východoevropan“ (osteuropäisches Erscheinungsbild) sexuálně napadl dvě 14leté dívky ve veřejném bazénu. Během posledních 12 měsíců bylo v tomto zařízení sexuálně napadeno sedm dětí.

 • Konstanz – 3. března „černý Afričan” (Schwarzafrikaner) sexuálně napadl ženu v parku.

 • Hagen – 17. února „jižansky vypadající muž“ (südländisches Aussehen) se v parku odhaloval před 68letou ženou.

 • Kitzingen – 3. února tři afghánští migranti sexuálně napadli dvě dívky ve veřejném bazénu.

 • Fellbach – 10. ledna muž „tmavé pleti” (dunklem Teint) se vzrušoval před 35letou ženou na radnici.

 • Hamburk – 1. ledna 22letý Maročan sexuálně napadl 34letou ženu v nemocnici.

Mnoho obětí je pronásledováno a napadeno při cestě domů

 • Drážďany – 9. března „jižan“ (Südländer) sexuálně napadl 27letou ženu, když vstoupila do svého domu v Drážďanech. O den později také v Drážďanech muž podobného vzhledu sexuálně napadl 40letou ženu, rovněž když přicházela domů.

 • Essen – 2. března muž mluvící německy s přízvukem sexuálně napadl 30letou ženu, která šla domů z hlavního vlakového nádraží.

 • Werten –  2. března tři muži „jižanského vzhledu” (südländisches Erscheinungsbild)sexuálně napadli ženu, která nastupovala do svého auta.

 • Drážďany – 5. února „muž jižanského vzhledu“ (südländisch aussehend) sexuálně napadl33letou ženu, když vstupovala do svého domova.

 • Krefeld – 15. ledna „jižan“ (Südländer) sexuálně napadl 18letou dívku. Oba jeli stejnou tramvají a oba vystoupili na stejné zastávce. Když šla domů, muž na ni zaútočil zezadu.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář