Jdi na obsah Jdi na menu
 


IV. část -Sexuální zločiny „jižanů“, „severoafričanů“ a „mužů jižanského vzhledu“ v Německu.

 

Migranti často projevují extrémní neúctu vůči orgánům činným v trestním řízení

  • Warstein – 1. března. 37letý Maročan sexuálně napadl 36letou ženu. Když se ho policisté pokusili zatknout, tak je napadl.

  • Mainz – 24. února. 28letý Keňan sexuálně napadl v restauraci 22letou ženu. Když se ho policisté pokusili zatknout, tak je napadl.

  • Marburg – 12. února. 20letý Eritrejec sexuálně napadl ženu na vlakovém nádraží. Když se policie pokusila pachatele zatknout muže, začal policisty bít a kopat.

  • Görlitz – 8. ledna. 30letý Maročan se na nádraží obnažil před dvěma policisty. Policisté ho vyslýchali, když náhle spustil kalhoty.

Z médií se veřejnost o kriminalitě skoro nic nedozví

Pokud jde o sexuální zločiny migrantů, tak mainstreamová média v Německu zásadně mlčí. Zveřejňovány jsou jen ty nejhorší zločiny, ale žádný z nich není spojován s podstatou tohoto problému a žádný z nich není doprovázen obrazovým materiálem. Tímto selháním lze vysvětlit, proč se veřejnost jen velmi málo bouří proti této příliš tolerované kriminalitě, která již zasáhla tolik německých žen a dětí.

 

 

Dodatek

Sexuální útoky a znásilňování migranty v Německu, leden-únor 2018

Policejní záznamy ukazují, že sexuální zločiny migrantů v Německu se každodenně neustále rozšiřují. Nyní se již rozšířily do měst ve všech 16 spolkových zemích Německa. Veřejné prostory se stávají pro ženy a děti stále nebezpečnější; migranti je napadají na plážích, cyklotrasách, hřbitovech, diskotékách, obchodech s potravinami, hudebních festivalech, parkovištích, dětských hřištích, ve školách, nákupních centrech, v taxi i ve veřejné dopravě (v autobusech a tramvajích), na náměstích, ve veřejných bazénech i na veřejných toaletách.

Nikde není bezpečno. Následuje několik případů spáchaných v prvních dvou měsících roku 2018:

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář