Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se připravují multikulturně a proislámský spolehliví učitelé pro české školy? Šokující odhalení!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 17.4.2017

Ilustrace

 

 

Každý režim potřebuje ovládnout vzdělávací systém, nejinak je tomu v případě dnešního českého multikulturního režimu, který po vzoru ze západní Evropy se zaměřuje primárně na ovládnutí školství a propagace pozitivních či neutrálních stránek islámu, ale zásadně se vyhýbá kritické debatě o islámu a soužíti s muslimy. V moravském prostředí může za ukázku takové aktivity sloužit spolek Be International. 

Na svém webu se Be International chlubí tím, že "Studenti pedagogiky se učili v mešitě" a k tomuto studiu napsali, že:

"Výuka studentů pedagogiky z Masarykovy univerzity se uskutečnila ve středu přímo v brněnské mešitě. Hodina v mešitě byla součástí kurzu vedeného Klárou Berg, zakladatelkou Be International. Samotný kurz je zaměřený na interkulturní vzdělávání, výuka je orientovaná převážně na praktické zkušenosti a jedna z lekcí byla zaměřená právě na islám a islamofobii. ... V druhé části debatovali s Assemem Atassim, spoluzakladatelem projektu Syreczech a neoficiálním mluvčím muslimů v České republice. "

Obdobně jako v dobách komunismu se směl učit jen marxismus-leninismus a všechny ostatní teorie a ideologie byly opomíjený nebo rovnou haněny, tak i dnes se studenti učí jen o islámu od muslimů a obhájcu islámu, kteří neřeknou k islámu nic negativního a učí se o tom, že kritika islámu je islamofobie. Ale chraň Bůh, aby propagátoři multikulturalismu umožnili studentům vyslechnout si i protistranu, která nevidí islám pozitivně, jako muslim přednášející studentům, ale naopak kriticky. To by byla svatokrádež, vždyť na islámu není nic zlého, jak káži muslimové a multikulturalisté ... (sarkasmus)

Proč spolek Be International neumožní studentům i debatu s kritikem islámu? To se asi jen tak nedovíme ...

Kdo je přednášejíci muslim - Assem Atassi?

Assem Atassi, neoficiální mluvčí muslimů, je bratrem Jalala Atassiho, švagra šéfa českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho, je také členem vedení Islámské nadace v Brně (od roku 2004) a člen vedení Muslimské obce v Brně. Byl členem vedení těchto muslimských organizací již v době, kdy tam působil Lukáš Větrovec proslavený předčítáním českých překladů nenávistných kázání v brněnské mešitě, které bylo podle české policie trestné. Proč si organizátorka (pro)islámského vzdělávání budoucích učitelů Klára Berg, manželka politika ze Strany zelených Michala Berga, nevybírá pro spolupráci muslimy z liberálnějšího prostředí?

Již v roce 2011 jsem v knize Islám a islamismus v České republice upozornil na to, že muslimové a jejich spojenci z řad multikulturalistů se zaměřují na ovlivňování českých studentů. Bohužel tehdy to nebylo "téma" pro získání politických bodů a tak mému varování nevěnovali politici žádnou pozornost, uvidíme jestli se dnes situace změnila. 

Co je Be International z.s. ?

Be International z.s. je od listopadu 2009 spolkem se sídlem v Brně. Našim rajónem je Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity, brněnské kavárny ... hlavní cílovou skupinou Be International jsou lidé ve věku od 18 do 30 let, studenti, takto se spolek prezentuje na vlastních webových stránkách. 

 Toto sdružení spolupracuje na veřejných propagacích zájmu skupiny obhajující v České republice syrské povstalce proti syrské vládě, je například partnerem skupiny kolem www.syrskarevoluce.cz  Spolupořádali například propagační debatu proti syrské vládě v prostorách Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islámEurabia, Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
Dále doporučujeme:

Vídeňská policie zveřejnila statistiky počtu případů znásilnění. Meziroční nárůst je neuvěřitelný

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

 
Zdroj: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31338-jak-se-pripravuji-multikulturne-a-proislamsky-spolehlivi-ucitele-pro-ceske-skoly-sokujici-odhaleni-.aspx
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář