Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zajímavá informace z internetové diskuze

 11karel11:Veřejná zakázka státu na imigrační služby 

 
Vážení, 
 
Najeďte si na stránky Ministerstva pro místní rozvoj ČR,vyhledejte veřejnou zakázku 
ev.č.642794, otevřete si formulář 7601011042794, hodnota zakázky 520.500 000 Kč bez DPH, oddíl II.B-předmět zakázky, zveřejněno 22.7.2016.

(25. 09. 2017 14:28)
 

11karel11:Jde o zakázku na centralizované poskytování imigračních služeb,ovšem, jak to celé koresponduje s tvrzením politiků ČSSD Sobotky a Chovance -"žádní migranti!, žádné kvóty!"? 
Už to máte ? A teď se můžete rozčilovat! 
 
Tak jsem si na ty stránky vlezl. A je to pravda. Takže Chovanec (bývalý plzeňský zelinář, poté rychlokvašený absolvent plzeňských práv – fakulta mafiánských praktik - a posléze pučista proti předsedovi vlastní strany) s gaunerem a vůči EU vstřícně předposr...ým podrazákem Sobotkou nám tvrdě a bez uzardění lžou do očí (předvolební tah, který ovšem propad preferencí nezastavil).  
Tito zrádci národních zájmů mají ale smůlu, protože veřejné zakázky musí být uvedeny na portálech příslušných ministerstev.  
Počítají přitom s tím, že lidi jsou pitomci a nebudou stránky studovat.  
Velkohubě a drze tvrdí národu, že žádné kvóty pro imigranty nepřijali atd.. A vidíte, oni mají již připraveno 520 milionů pro rok 2017 až 2019- a počítají s přísunem migrantů.  
A že to je pravda tak se podívejte níže na výtah z té veřejné zakázky: 
 
Období let 2017 - 2019.  
Státní integrační program je program zaměřený na pomoc oprávněným osobám při jejich začlenění do společnosti, a to zejména v oblasti bydlení, vzdělávání, odstraňování jazykové bariéry a pomoc při vstupu na trh práce.  
  
 
Účelem této veřejné zakázky je výběr nejvhodnější nabídky  
na poskytování integračních služeb pro osoby s udělenou mezinárodní ochranou pro období 2017 – 2019. 
 
Cílem této veřejné zakázky je zajistit generálního poskytovatele integračních služeb pro osoby a udělenou mezinárodní ochranou pro období let 2017 - 2019. Státní integrační program je program zaměřený na pomoc oprávněným osobám při jejich začlenění do společnosti a to zejména v oblasti bydlení, vzdělávání, odstraňování jazykové bariéry a pomoc při vstupu na trh práce.  
Činnost generálního poskytovatele integračních služeb nemůže   z povahy věci vykonávat ústřední orgán státní správy, a je tudíž třeba jejím výko...

 

?????

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář