Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakt

Formulář na zprávy a připomínky mi nějak zkolaboval, pište tedy do formuláře dole.

Děkuji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Poděkování

(Beranová, 19. 2. 2013 18:10)

Dobrý den pane Štěrbo, děkuji vám za návštěvu našich stránek a těši mě Vaše pochvala. Zdravím Vás a přeji také zdraví, úspěch v úřadu a přízeň Vašich občanů. Beranová - Hajany u Blatné

dotaz

(Dan, 22. 1. 2013 23:12)

Dobrý den
proč se furt musíte do někoho navážet!!! Poslední dobou je to pan Schwarzenberg nebo paní starostka . Co jste v životě dokázala vy? Je vidět že jste sama se sebou nespokojená a vylejváte si zlost na někom jiném a pořád někoho ztrapňujete.Mohla jste kandidovat na prezidentku sama abyste nám to ukázala jak se to dělá.Když jsou všichni špatní.

Re: dotaz

(Beranová, 23. 1. 2013 14:03)

Dobrý den,
děkuji Vám za názor a budu nad ním přemýšlet. Ráda Vám odpovím.
Do starostky se nenavážím, starostku kritizuji a nejen já jsem přesvědčena, že právem. Paní Vohryzková není dobrá starostka. Chová se jako vlastník Hajan, lže a neváhá ani přestoupit zákon, když se jí to hodí. Kritizovat zastupitele je, chvála bohu, v demokracii právem občana.
Myslím si dokonce, že jsem ve své kritice "měkká", všechno jsem nenapsala, chyba. Myslím, že je na čase, vše zveřejnit, tak jak to je. Každé slovo, které jsem na stránkách o starostce, bývalém starostovi Vohryzkovi (nikdo jiný zde ostatně nikdy nestarostoval), byla pravda a pod tím se vždy podepisuji svým jménem - Beranová. Jestli Vám to připadá jako ztrapňování starostky, tak se svými "akcemi" a stylem vládnutím v Hajanech ztrapňuje sama.
Ptáte se, co já jsem dokázala?
Myslím, že mohu být ve svých 63 letech spokojena. Spolu s mým manželem jsme vychovali dvě děti. Pracovali jsme, po revoluci podnikali a odešli do důchodu bez DLUHŮ A EXEKUCÍ. Žijeme mravně a věrně spolu už 44 let.Nezadali jsme si nikdy s bolševiky a nikdy jsme neváhali říci nahlas, co si myslíme. Jsme pravicoví voliči a uznáváme pana Václava Klause. Tím se dostávám k Vaší "politické" výtce - kritika "knížete".
Ano, tento kandidát na prezidenta je pro mě nepřijatelný. Ač pravicový volič, budu volit Miloše Zemana a budu se snažit v tomto smyslu ovlivnit i své okolí. Jedna z forem mého snažení je to, že sdílím na svých stránkách informace z veřejných zdrojů . "Kníže" je zřejmě zase Váš favorit, já vám ho neberu.
Nevím, jak jste nabyl/a dojmu, že si myslím nebo tvrdím, že všichni jsou špatní? Vohryzkovi a pan Schwarzenberg snad nejsou všichni.
Kandidovat na prezidenta, či cokoliv jiného nehodlám, to přenechám mladším a vzdělanějším, ale promiňte, tento argument mi připomíná situaci, kdy Vás například naštve prodavačka, číšník, opravář, starostka a pod. a reakce na konkrétní kritiku je: ....tak si to zkuste dělat vy....
Závěrem - jsem ráda, že moje stránky navštěvujete a jak vidím ne jen povšechně. Jestli Vás něčím iritují, nebo dokonce uráží, není nic jednoduššího, než neklikat na adresu www.hajany.com.
Přeji dobrý den - Beranová Hajany 47

Přejeme vše nej...

(Beranovi, 30. 12. 2012 16:56)

do roku 2013, hlavně zdraví. Mějte se fajn. Beranovi - www.hajany.com

Krásné Vánoce

(Beranovi - Hajany, 23. 12. 2012 22:34)

Přejeme všem návštěvníkům našich stránek krásné a pohodové Vánoce, hodně pohody a radosti v tento čas. Užijte si to. Zdravíme.

háčkované ponožky

(Beďonka, 30. 10. 2012 16:37)

Dobrý den, moc se mi líbí vaše háčkované ponožky. Mohu vás poprosit o zaslání návodu? Děkuji zj.zapletal@seznam.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15