Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakt

Formulář na zprávy a připomínky mi nějak zkolaboval, pište tedy do formuláře dole.

Děkuji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šablona

(René, 11. 4. 2016 11:43)

Dobrý den mohl by mi někdo poradit kde bych mohl koupit šablonu ve tvaru koule,na stříhání buxusu.Můžete psát i na email.Děkuji

reniha1@seznam.cz

Re: Šablona

(Beranová, 11. 4. 2016 16:18)

Dobrý den, našla jsem zatím jen na této adrese: http://www.zahradadarios.cz/cz-detail-552872-set-pro-tvarovani-okrasnych-drevin-tvarovaci-nuzky-a-2-ramy-3ks.html. Zdravím z Hajan - Beranová

Amarilis - Hvězdník

(Věra Žitková, 1. 4. 2016 13:03)

Vážená paní Beranová,
mám "zahradu" na zasklené lodžii, řekla bych, že se mi dost dobře vedou Amarilky, letos mi jich pokvete 9, 3 dvoustvolové, dvě již kvetoou, dala jsem si je do pokoje na psací stůl, abych na ně mohla stále koukat, je to nádhera! Nemohu se vynadívat.
Moc tooužím po bílé, bíločervené. Mám červenobílou a krásně rudoou, hezky tmavoou, až bordočervenou. Koupím, vyměním, nebo poraďte, jak dostat cibule do Prahy(nemají nožičky), a já se svými nožičkami (mám tři), se k Vám nedostanu, poštou by to asi nebylo to pravé ořechové. Poraďte, máte-li nějaké zkušenosti. Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem Věra Žitková

Praha 4 - Braník,
Údolní 1103/101

candy@fotojet.com

(Candy, 22. 3. 2016 7:12)

Hi,

I'm Candy from PearlMountain Technology. I'm writing to invite you to do a review or write an article about our FotoJet on your website. Your readers may be glad to know it.

FotoJet is an online art designer for creating collages, photo cards, social media arts, posters and other photo designs with personal photos. Try it out: http://www.fotojet.com/.

It would be a good fit for your readers to make designs with their own photos. Could you please take a look and write about it on your site?

Wish a positive response from you.

Best Regards,

Candy
PearlMountain
Skype: candy.rora

Pochvala

(Zdenka Lošťáková, 5. 11. 2015 7:26)

Dobrý den.Máte úžasné stránky.Obdivuji hlavně obrovskou sbírku receptů, krereych jsem i spousty vyzkoušela. Jen je škoda, že poslední dobou nepřibývají. Vždy jsou nápadité a originální. Taky vaše navody,rady a tipy jsou skvělé.Jen tak dál...

Re: Pochvala

(Beranovi, 10. 11. 2015 14:11)

Dobrý den, děkuji za uznání. Recepty jsem poslední dobou opravdu moc nepřidávala. Zaprvé se snažíme držet dietu - Atkinsonovu - žádné nebo málo sacharidů - funguje to.
Zadruhé - jsme příznivci klasické české kuchyně (to s tou dietou moc nejde dohromady (cukry, mouka) - a myslím, že skoro vše základní k české kuchyni už tam je.
Jsme už trochu v letech (65 a 68 let), tak se musíme hlídat. Jakmile narazím nebo se dozvím něco zajímavého, určitě přidám a nejen do receptů. Moc zdravím z Hajan. Beranová

Article Inquiry on

(nicole, 4. 10. 2015 8:42)

Hi team at Hajany.com

How are you?

I have a client who is interested to place an article on your excellent site:

http://www.hajany.com/

We will get the Czech content w ritten by our international team of professional content writers . Please note that we really invest time and effort into our articles because we value the importance of fresh and unique content. We will make sure that the article will definitely fit the nature/topic of your site.
All payment is done via Paypal.
All links must be 100% do-follow.
The article will always stay on the site even if it rolls into the archives overtime.
Based on the above points - Since each client/campaign has a different budget - Can you let me know what is the cost for an article placement with a gaming link in the main area of the article?

Please let me know so I can speak with the client ASAP. Thanks ..

Regards,

Nicole - Manager
DigitalContentZone

poděkování za krásné stránky

(Lafatová, 14. 9. 2015 11:31)

Opravdu moc krásné e.mail stánky. Díky!!

Re: poděkování za krásné stránky

(Beranová, 14. 9. 2015 11:47)

Děkuji za pochvalu a zdravím z Hajan. Beranová

Review Request for FotoJet - Easy Online Collage Maker, Photo Card & Poster Creator

(Sophia, 21. 7. 2015 9:45)

Hi,

I'm Sophia from PearlMountain Technology, a dedicated graphics software developer. I'm writing to invite you to use our free web app - FotoJet and then write a little about it on your website. Your readers may be glad to know it.

FotoJet is a free online collage maker that enables users to quickly create amazing photo cards, collages, posters and social media graphics without the hassles of downloading or installing anything. It’s as easy as 123 to use it:

• Choose from 320+ templates for collage, photo card, poster and social media to get started.
• Add photos and freely customize the design as you wish.
• Freely save design as JPG/PNG or directly share it via Facebook.

You can check it out for free: http://www.fotojet.com/, and it won't let you down.

I sincerely hope you will consider our FotoJet favorably. If you need any material, please feel free to contact me. Thank you very much in advance.

Wish a positive response from you.

Best Regards,

Sophia
PearlMountain Technology
Skype: sophia.gao70
Facebook: fotojetapp
sophia@fotojet.com

Hajany

(Eva Havránková Bradáčová, 25. 7. 2014 13:42)

Dobrý den, v Hajanech jsem strávila celé svoje dětství a proto na ně moc ráda vzpomínám. Naše chalupa byla do L, směrem k Blatné hned u značky Hajany a rozdělovala pozemek na dvě půlky. Samotnou by mě zajímalo, kdo jí dnes obývá. S otcem, který jí tenkrát prodal se bohužel nestýkám.Tuhle vesničku jsem si velice zamilovala a i proto, jsem jí věnovala svojí básničku, kterou Vám posílám, protože si myslím, že by se na Váš web prostě hodila. Vložím jí do následujícího okna, aby se vešla. Letos s ní jdu do pár soutěží a tak dám případně vědět, kdyby uspěla. Mějte se prima. Určitě si Vaše pěkné stránky budu prohlížet i nadále, aby mě zahřály u srdce. Pokud ještě žije paní Kuželková, co měla obchod na návsi a pan Mrkvička z domku v zatáčce, co měl husy, tak je ode mne prosím pozdravujte. Eva B.

Re: Hajany

(Beranovi, 26. 7. 2014 6:40)

Dobrý den, děkujeme za krásnou vzpomínku. Pozdravy předáme. Zdravíme Vás z Hajan. Beranovi č.p. 47 (bydlíme 8. rok v domě, kde žili 3 generace rodiny Spálenských). Hodně zdraví a pohody!

Re: Re: Hajany

(Ing. Ladislav Polák, 30. 6. 2015 17:32)

Dobrý den! Hledám kontakt na rodinu Spálenských. Kvúli Zdeňkovi Spálenskému, který zahynul za německé okupace, zjišťuji jestli neměli
příbuzné v Písku. Děkuji za jakoukoliv pomoc.
Ing. Ladislav Polák, Tábor.

Re: Re: Re: Hajany

(Beranová, 30. 6. 2015 18:50)

Dobrý den, dům jsme koupili od pana Spálenského. Žili tu tři generace Spálenských. Pan Pavel Spálenský má Pneuservis v Blatné. Kontakt: pavelspalensky@seznam.cz. Jistě Vám sdělí podrobnosti. Zdravíme z Hajan.

Re: Hajany

(Beranovi, 26. 7. 2014 6:46)

Pokud jde o Váš rodný dům, zkuste najít na mapě a pošlete bližší podrobnosti. Bylo to někde blízko mlýna? Před mlánem nebo za směrem od Blatné? Vypátráme pak, který to je a kdo tam teď bydlí, event. i nafotíme a pošleme přes tyto stránky. Zdravíme B.

Re: Hajany

(Beranovi, 26. 7. 2014 8:10)

Dobrý den, možná je to dům č. p. 53. Fotky na: http://www.hajany.com/clanky/hajany-informace_fakta_data_zajimavosti/2014/vzkaz-pro-pi-evu-havrankovou-bradacovou.html.

Husy české bílé

(Anna Horáková, 25. 5. 2015 11:19)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat , zda nemáte na prodej housata a nebo mladý chovný pár husí českých bílých. Chceme chov pro naše domácí využití na malém statku. Nebo nemohla by jste doporučit chovatele? Chci hlavně zdravé jedince. Děkuji.

Re: Husy české bílé

(Beranovi, 26. 5. 2015 12:12)

Dobrý den, bohužel Vás musím zklamat. My už husy nemáme (měli jsme je stejně jen pro radost a ne na chov) a ve vesnici mají husy tak odhadem 2 rodiny, ale jen pro svou spotřebu.
Jste-li zblízka, zkuste nedělní trhy ve Strakonicích viz: http://www.cschstrakonice.estranky.cz/, nebo

Název – Český svaz chovatelů – základní organizace Blatná (ČSCH ZO Blatná I.)
Sídlo – Dukelské nábřeží
Statutární zástupce – Petr Roman, Jednatel : Vaněček Miroslav
Kontakt : telefon – 728876293, 723640862,
E- mail: dr.petr@iol.cz,
event. svaz chovatelů ve Vašem okolí.
Zdravím z Hajan - Beranová

Re: Re: Husy české bílé

(Huse české bílé, 26. 5. 2015 20:57)

Děkuji. Není vůbec jednoduché je sehnat. Ale získala jsem právě přes klub chovatelů kontakt tady u nás na Severní Moravě.
Tak snad to vyjde :-). S pozdravem Horáková.

pivoňky dřevité

(Eva Michňová, 28. 4. 2015 13:41)

Můj mail je BabyK@seznam.cz
Pokud pivoňky máte prosím vaši přesnou adresu. Díky M


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »