Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kam na ryby?

4. 9. 2009

Pročistěte si hlavu u vody: deset tipů, kam jít na ryby

4. září 2009  0:01
U vody si perfektně odpočinete. I proto je rybolov jednou z nejoblíbenějších aktivit. Vyberte si z tipů, kam jít na ryby. Vyzkoušet můžete soukromé rybníky i osvědčené pstruhové revíry. U stoličky a prutu to ale nekončí, můžete navštívit i obří akvária, výstavu trofejních ryb i soutěže.
 

Toto je komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje obsah komerčních sdělení a není jejich autorem.

Blatenská ryba - sportovní rybolov a rekreace.foto: CzechTourism

Blatenská ryba - sportovní rybolov a rekreace.

Vranov nad Dyjí - rybářské etudy pro celou rodinu.Vranov nad Dyjí - rybářské etudy pro celou rodinu.Vodní nádrž Těrlicko a Žermanice.Vodní nádrž Těrlicko a Žermanice.Dovolená na kole ve Slavkovském lese, rybolov a pobyty na velkostatku Manský dvůr.. Prohlédni fotky
 


Vranov nad Dyjí
- rybářské etudy pro celou rodinu

Chcete-li vyzkoušet osvědčené pstruhové revíry, přijeďte do Vranova. Nemáte rybářský lístek? Nevadí. Zkuste štěstí U Jejkala.
Kvalitně zarybněné rybníky (kapři, líni) v NP Podyjí čekají právě na vás. Řada zajímavých aktivit je v zásobě i pro vaši rodinu, která ještě kouzlu rybaření nepropadla.

Vranov nad Dyjí - rybářské etudy pro celou rodinu.Vranov nad Dyjí - rybářské etudy pro celou rodinu.

Aktivní rybolov pro děti a dospělé

Přijďte si zarybařit do klidné a krásně přírody s dětmi. Rybařit tu může opravdu každý: holky, kluci, máma i táta, a to vše bez rybářského lístku a bez vlastního rybářského vybavení.

Aktivní rybolov pro děti a dospělé.

Sportovní rybolov v Přáslavicích

Rybaření na soukromém rybářském revíru. Zahájení lovu půl hodiny před východem slunce. Ukončení lovu půl hodiny po západu slunce. Při koupi povolenky na více dnů, lze lovit bez přerušení po celou dobu na niž je povolenka vystavena.

Sportovní rybolov v Přáslavicích.

Dovolená na kole ve Slavkovském lese, rybolov a pobyty na velkostatku Manský dvůr

Velkostatek Manský dvůr v CHKO Slavkovský les nabízí ubytování rozmanitých typů. V údolí pod statkem je v krásném klidném prostředí zrekonstruovaná kaskáda retenčních nádrží.

Pro vytvoření biologické rovnováhy byly do nádrží vysazeny jak býložravé tak i dravé ryby. Návštěvníci si mohou zakoupit rybářský lístek, případně si mohou také zapůjčit rybářské náčiní.

Dovolená na kole ve Slavkovském lese, rybolov a pobyty na velkostatku Manský dvůr.

Vodní nádrž Těrlicko a Žermanice

Okolí těrlické vodní nádrže je obklopeno členitou a malebnou Těšínskou pahorkatinou, která návštěvníkům poskytuje turisticky vděčné trasy s mírně zvlněným terénem a s pěknými rozhledy do krajiny. Z Těrlicka je možno putovat k blízkým Beskydám nebo navštívit nedaleké rekreační středisko Žermanickou přehradu.

Vodní nádrž Těrlicko a Žermanice.

Blatenská ryba - sportovní rybolov a rekreace

Nabízíme rekreantům, letním hostům, dětem a ostatním zájemcům o sportovní rybolov několik možností vyžití. Přijeďte a zažijete skvělou zábavu a vynikající sportovní zážitky.

Chov ryb na Blatensku má dlouhou tradici. Rybníky společnosti byly založeny již ve středověku a jsou kromě rybochovného poslání významným krajinným prvkem a dokladem historie kraje.

Blatenská ryba - sportovní rybolov a rekreace.

Rybí dům - ryby na všechny způsoby

Rybí restaurace v Chotěbuzi. Prohlídka obřích rybích akvárií, stálá výstava trofejních ryb, prodej živých ryb. Můžete vyzkoušet i lov pstruhů, který však probíhá jen za pěkného počasí.

Rybí dům - ryby na všechny způsoby.

Chytání ryb na Lipně

Chytání ryb na Lipně.Jste vášnivými rybáři a doposud jste neobjevili hejna ryb brázdících podvodní svět Lipenské přehrady? Nebo teprve začínáte a hledáte jistotu, že něco na vlasci uvízne také vám? Pro milovníky rybaření je tu možnost rybolovu na lipenských rybnících!

Sportuj a bav se i ty - Equitana Hotel Resort

Člověče, zastav se. Našel jsi místo, kde jsi srdečně vítán. Odpočiň si, dobře se najez, sportuj, bav se a užívej života. A když zjistíš, že jsi svoje síly u nás znovu načerpal, pracuj, pokud musíš. Vždyť víš, že Equitana Hotel Resort je tady pro tebe a že tu udělají vše, co si budeš přát.

Sportuj a bav se i ty - Equitana Hotel Resort.Sportuj a bav se i ty - Equitana Hotel Resort.

Rybaření na pravé jihočeské rybářské baště

Přijeďte si zarybařit ke Stráži nad Nežárkou do stylově rekonstruované rybářské bašty postavené přímo na rybníku.

V rybníku se můžete i vykoupat. Je spíše rašelinového typu, což pocítíte na své pokožce. V letním období je voda opravdu teplá. V případě nedostatku vody se nabízejí rybníky a pískovny v okolí Haltýře.

Rybaření na pravé jihočeské rybářské baště.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář