Jdi na obsah Jdi na menu
 


Římská roleta

17. 5. 2010

Římská roleta

Široké sklady římské rolety vytvářejí dřevěné tyčky, zasunuté v pravidelných rozestupech do oček našitých na rubu látky. Pomocí speciálních látkových pásů se šňůrkami můžeme roletu bez problémů vytahovat a zase spouštět. Z estetických důvodů lze vyrobit dvouvrstvou roletku s podšívkou, pod kterou se vloží zmiňované konstrukční prvky.Návod na výroby římské rolety
Velikost rolety přizpůsobte rozměrům oka - umístíte-li roletu vně okenního výklenku, musíte přidat min. 5 cm na každé straně na překrytí výklenku.

      Po kliknutí se objeví velký rozkres

Potřebujeme: pevné plátno nebo roletovou textilii, šroubovací očka, kroužky (počet dle délky rolety), šňůrky, dřevěné nebo plastové tyčky, suchý zip, laťka na zavěšení, širší šňůra na zpevnění.

Stahovací systém rolety tvoří šňůrky, které jsou připevněny v blízkosti spodního okraje a provlečeny kroužky přišitými na tunýlky s tyčkami. 
Na horním okraji jsou protaženy očky našroubovanými do horní laťky. Tato očka leží v linii svislých řad kroužků na zadní straně. Na straně je přišroubované další očko, na kterém bude šňůrka viset. Vzdálenost nejvyšší tyčky od horní hrany rolety je větší než pravidelné vzdálenosti (15 až 20 cm) mezi ostatními tyčkami. To proto, že se za ní zbytek rolety schová. Látku nastříháme s přídavky 6 cm na šířku i délku. K délce rolety je třeba připočítat materiál pro výšku (podle obvodu tyčky + 6 mm) x jejich počet.

 

Začistíme boční švy do rubu 1,5 cm širokou záložkou, dolní okraj začistíme 3 cm vysokou záložkou, pokud jej necháme volný nebo vypracujeme první tunýlek pro tyčku. 
V pravidelných rozestupech vyměříme další tunýlky, sešpendlíme, sestehujeme a prošijeme. Pracujeme přesně, aby se roleta pravidelně naskládala.

 
Tunýlky složíme jedním směrem, prostehujeme a těsně v okraji proštepujeme. Dále roletu z rubu zpevníme šňůrou, kterou našijeme vertikálně podle vyobrazení. Začistíme horní část rolety a pro upevnění na laťku našijeme do rubu pásek suchého zipu se smyčkami, zbytek zipu upevníme sešívačkou na nosnou laťku. Roletu lze také zavěsit na 2 háčky pomocí otvorů s kroužky. Tyčky vložíme do tunýlků a konce neznatelně zašijeme. Kroužky našijeme do vyznačených míst a dbáme na to, aby byly předně nad sebou.

Nastříháme vodící tkanice, každou ve dvojnásobné délce rolety, ke které připočítáme délku potřebnou k protažení tkanice podél horního okraje k jedné straně. Jeden konec tkanice uvážeme na nejspodnější kroužek, tkanici protáhneme svislou řadou kroužků k hornímu okraji a provlékneme našroubovaným očkem na nosné látce. Roletu spustíme dolů, tkanice nahoře svážeme - začneme 2,5 cm od posledního očka. Na spodní části tkanice úhledně odstřihneme a znovu zavážeme. Roletu vytáhneme, označíme si polohu držáku - dalšího očka - na uvazování šňůrek a připevníme jej na okenní rám.

 

Zdroj: RučníPráce.cz

Ještě jednou Římská roleta tentokrát z Rady kutilům.cz

Obrazek

Pro ty zručnější mám dnes přímo lahůdku – římskou roletu. Myslím, že potřebné komponenty k římské roletě, kterými jsou zejména profily na nahoru řasící se rolety, lze koupit i u nás a pokud ne, můžete velmi jednoduše podomácku vyrobit: laťka s našroubovanými háčky na spodní hraně, na čelní hraně je nalepen suchý zip. Druhá část suchého zipu je přišita k římské roletě. Háčky se provléknou jednotlivé nylonové šňůrky a všechny dohromady se spojí olivkou.

Jak vypočítat spotřebu materiálů?

Vycházíme z rozměru okna a ta mají různé rozměry. Nejprve si vezmeme papír, tužku a metr a měříme, kreslíme, počítáme. Dejme tomu, že okno je široké 150 cm a vysoké (počítáno od připevněné laťky) 200 cm. Rozhodli jsme se ušít římskou roletu z jednoho dílu. Pak potřebujeme:

150 cm dlouhou laťku s háčky – 1.háček je 5 cm od okraje, další v rozmezí po 35 cm, na konci jsou dva háčky vedle sebe – celkem 6 háčků, 2 vingly na připevnění laťky, vruty, stěnový držák (jako u žaluzií), kterým šňůru jež drží roletu vytaženou fixujeme hmoždinky, 150 cm suchého zipu, pásku s poutky na římskou roletu – počítáme: první a poslední bude 5 cm od okraje, další v rozestupech po 35 cm, tj. celkem 5 pásek s poutky délky cca 200 cm, a protože poutka musí být ve stejné rovině, počítáme s rezervou, tedy cca 11 m pásky s poutky, dekorační látku 160×210 cm,(počítáme 5 cm na záhyb po obou stranách a 2 cm na horní záhyb a 8 cm na tunýlek ve spodní části), 5 plastických kroužků o průměru 1 cm, cca 24 m nylonové šňůry, zatěžkávací tyčku do tunýlku dlouhou 150 cm, zakončující olivku na šňůry.

postup:

2. Na látce sežehlíme po stranách okraje v šíři 5 cm. Vyznačíme si středovou osu a od ní po 35 cm rozestupech rovnoběžné svislé čáry.

3. Na vyznačené čáry pečlivě přišpendlíme pásky s poutky. Poutka na páskách musí být všechny ve stejné rovině. Pásky pak dokonale rovnoběžné.

4. Okrajové pásky přišijeme na záhyb, čímž jej i začistíme, nejméně však 5 cm od okraje. Přišijeme ostatní pásky. Potom sežehlíme horní okraj v šíři cca 2 cm.

5. Přes sežehlený horní okraj přišijeme po celé délce druhý díl suchého zipu (tím okraj také začistíme), první díl zipu lepíme na laťku připevněnou na zeď.

6. Ve spodní části ušijeme tunýlek pro zatěžkávací tyč. (Na fotografii je na roletu přišitý pruh saténu, neboť barevně odpovídá dalším dekoracím v upravovaném bytě.)

7. Těsně nad tunýlkem přišijeme k páskám s poutky plastické kroužky o průměru cca 1 cm. K těm potom přivážeme konce nylonových šňůrek.

8. Nylonové šňůry přivázané ke kroužkům provlékneme všemi poutky. První šňůrka měří 5,5 m, druhá 5,1 m, třetí 4,75 m, čtvrtá 4,4 m a pátá 4,05 m.

9. Všechny konce šňůrek případně zarovnáme na stejnou délku a po protažení háčky na připravené konstrukci spojíme koncovkou na šňůry (olivkou).

10. Zatěžkávací tyč zasuneme do tunýlku tak, aby roletu ve spodní části lehce vypnula. Tyč musí mít oblé konce, aby neprotrhla látku.

11. Hotová římská roleta ze tří kusů.

12. Římská roleta z jednoho kusu.

Hotovou roletu vyžehlíme.Během našeho šití nám šikovný partner již zajisté podle nákresu zhotovil nad oknem konstrukci, na kterou roletu připevníme. Na nalepený díl suchého zipu připevníme roletu našitým druhým dílem suchého zipu. Všechny provlečené šňůrky navlékneme na háčky připevněné k laťce, vedeme je společně po pravém okraji rolety a všechny provlékneme koncovkou na šňůry (olivkou). Zatažením za olivku se římská roleta vytáhne vzhůru. Aby nám samovolně nesjela dolů, musíme na spodní rám okna nebo na stěnu připevnit kolečko, kolem kterého se šňůrky omotají (stejný princip jako u meziokenních žaluzií.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Modishness artifact custom-made well-behaved way of living

(Stronchibe, 2. 8. 2021 10:34)

https://clck.ru/WPhJf https://clck.ru/WQCQ9 https://qps.ru/oWBq9 https://clck.ru/WPiWS https://qps.ru/Ka5Qx https://qps.ru/wQXpy https://clck.ru/WPUnx https://clck.ru/WPcz2 https://clck.ru/WPQtA https://qps.ru/ys6jY https://gee.su/218qP https://gee.su/Yh9qN https://gee.su/e5tly https://qps.ru/lnOqN https://qps.ru/tCBHf https://gee.su/Xp32z https://gee.su/tZQbI https://clck.ru/WPeAW https://qps.ru/y3Cq5 https://clck.ru/WQ2dA
https://clck.ru/WPXLj https://qps.ru/fQEYp https://qps.ru/q908I https://gee.su/5Cg1K https://clck.ru/WPb5N https://clck.ru/WQEM4 https://qps.ru/wai9v https://qps.ru/Gu1QJ https://qps.ru/MP7w1 https://qps.ru/Knzid https://gee.su/PfOvz https://gee.su/SlUHM https://qps.ru/QBMnp https://qps.ru/su8WM https://gee.su/ujLkO https://cutt.us/sJZIQ https://gee.su/ebojn https://qps.ru/OAmtw https://qps.ru/bnwck https://qps.ru/iteRP
https://clck.ru/WQCVv https://qps.ru/t8aGA https://clck.ru/WPhm4 https://qps.ru/9jhix https://clck.ru/WQCBL https://qps.ru/desaS https://gee.su/Fnd70 https://qps.ru/dn1L3 https://clck.ru/WPih9 https://qps.ru/U3zm5 https://qps.ru/JOLEx https://gee.su/Fmrlh https://gee.su/MhodL https://gee.su/xFW6P https://qps.ru/QHE1N https://qps.ru/7Tdym https://clck.ru/WQAo4 https://gee.su/iKIDN https://gee.su/96AGv https://qps.ru/HuhQs

Hoвoe oнлaйн Kaзuно - Бoнyc кaждoмy!

(SpinUncone, 2. 8. 2021 3:50)

Hoвoe oнлaйн Kaзuно - Бoнyc кaждoмy!
Рeгистрирyйся - зaбери свoй Бoнyс и игрaй.
нeoграничeный дeпoзит, и мoмeнтльный вывoд!
https://cahopsong.tk/help/?15561621856649

Mod outcome over the extent of the profit of upstanding spirit

(Stronchibe, 31. 7. 2021 4:38)

https://gee.su/YGFwU https://gee.su/bT2Gv https://clck.ru/WQaUf https://clck.ru/WPUYN https://qps.ru/0rkyQ https://clck.ru/WPcZ9 https://gee.su/JGiMp https://gee.su/jcLEN https://gee.su/32Zdb https://qps.ru/NbHEp https://clck.ru/WPrWk https://clck.ru/WPYwH https://gee.su/e0tMn https://clck.ru/WPhBe https://clck.ru/WPzMD https://qps.ru/QvkZi https://qps.ru/M5aBO https://gee.su/6tW9J https://qps.ru/jtA53 https://gee.su/julZK
https://clck.ru/WPb9p https://qps.ru/wWs4E https://gee.su/vxmFJ https://qps.ru/PdpVc https://cutt.us/mTEoW https://qps.ru/wBnHi https://clck.ru/WPRBS https://gee.su/4kRMS https://cutt.us/mLmLN https://clck.ru/WPRuk https://clck.ru/WPWzY https://qps.ru/O86P1 https://gee.su/uePNn https://clck.ru/WPT9U https://gee.su/0wQ4N https://qps.ru/qdmOX https://gee.su/sqNid https://qps.ru/7DAs3 https://qps.ru/07ciC https://clck.ru/WPgSG
https://gee.su/3aRWP https://clck.ru/WPYz4 https://gee.su/NnxT8 https://qps.ru/t0S3E https://clck.ru/WPTfx https://qps.ru/Q6SgC https://clck.ru/WPPje https://gee.su/HcL2a https://cutt.us/QZHFS https://gee.su/W8sRV https://qps.ru/FjoxS https://qps.ru/h8NoU https://clck.ru/WPYtC https://gee.su/sUiGc https://gee.su/xnrhN https://qps.ru/mQU2J https://gee.su/fCNSL https://gee.su/zZLCk https://gee.su/560xi https://clck.ru/WPkkY

Up to date by-product in the value well-behaved way of living

(Stronchibe, 30. 7. 2021 8:55)

https://gee.su/wzZ89 https://gee.su/TU4vN https://qps.ru/DLHwQ https://gee.su/sTUAJ https://qps.ru/Knue2 https://gee.su/C7bBe https://qps.ru/3B6Q4 https://qps.ru/HChMK https://clck.ru/WPVrZ https://gee.su/q2xDG https://clck.ru/WPpCn https://gee.su/wBJh3 https://qps.ru/eKWlY https://clck.ru/WPnLG https://qps.ru/uxd3E https://gee.su/OyiIc https://clck.ru/WQ3u5 https://clck.ru/WPPWH https://gee.su/7KbSX https://gee.su/7j5A6
https://gee.su/0AIqz https://gee.su/ImwyJ https://clck.ru/WPRdt https://gee.su/SB2wp https://clck.ru/WPjcP https://clck.ru/WPUHP https://clck.ru/WQ64f https://clck.ru/WPjks https://gee.su/igu1k https://gee.su/OwKvB https://gee.su/lMHaK https://gee.su/tzMNX https://qps.ru/2dnBb https://qps.ru/y9VjD https://gee.su/RDosT https://gee.su/3HhQU https://gee.su/NbRov https://clck.ru/WQ5sb https://qps.ru/sYEAa https://clck.ru/WPRxo
https://clck.ru/WPhzb https://gee.su/H6NCf https://qps.ru/03SfA https://gee.su/zR3yt https://clck.ru/WPy7A https://gee.su/N2dsP https://qps.ru/yYbBf https://clck.ru/WPPVp https://gee.su/YGtMC https://gee.su/ecy4I https://gee.su/M5Nkr https://qps.ru/fehWT https://gee.su/Hb5Nl https://clck.ru/WPb4m https://clck.ru/WPfoQ https://clck.ru/WPaMh https://gee.su/DfVth https://gee.su/tLlYo https://qps.ru/jBpx9 https://clck.ru/WQGq2

Thesis binding costs

(BuyEssayOnline, 29. 7. 2021 23:03)

Thesis binding costs .


Order NOW!!! https://askubuntu.com/users/1230575


UYhjhgTDkJHVy

friends, movies, fashion, actors, trends, social

(JasonNal, 29. 7. 2021 17:43)

28 years old Gallery or Gallery Technician Carter Harrold from Vanier, has many hobbies that include legos, and flower arranging. Likes to discover unknown cities and places like Garden Kingdom of Dessau-Wörlitz

Discover Exactly How The Foods You're Consuming On A Daily Basis Are Making Your Fat Cells SICK

(Jessesem, 29. 7. 2021 15:15)

https://bit.ly/3y8bt5A One of your body's main fat-burning hormones LOWERS when you go on a diet plan?

Research study has shown that this important hormonal agent stop by as much as 50% after simply 7 days of weight loss!

The most awful part is, the longer you attempt to diet regimen, the even worse it obtains, which is why several "serial dieters" constantly struggle to keep the weight off (if they lose it at all ...).

Fortunately is we're going to share the nourishment tricks to ENHANCE your body's all-natural fat-burning hormonal agents securely and normally! https://bit.ly/3y8bt5A

Humble commission instead of effects days

(Stronchibe, 29. 7. 2021 14:01)

https://gee.su/4S1sk https://gee.su/4utY7 https://gee.su/8XBFS https://qps.ru/dGKH7 https://qps.ru/k7sXo https://qps.ru/DCIa0 https://gee.su/ZO5Ns https://gee.su/v3S7z https://qps.ru/5vt7q https://gee.su/Vxh6O https://gee.su/MyoTs https://qps.ru/kC37P https://qps.ru/ZE9Ff https://clck.ru/WQG8o https://qps.ru/s09Tj https://gee.su/OKiz8 https://qps.ru/HWR2b https://clck.ru/WPcPf https://clck.ru/WPnJL https://qps.ru/E1Ojw
https://gee.su/nHw8N https://qps.ru/34NFl https://gee.su/lZ415 https://clck.ru/WPQbR https://clck.ru/WPVRc https://clck.ru/WPe6Y https://gee.su/dqspI https://qps.ru/3DZcI https://gee.su/vTwG3 https://gee.su/udTMO https://clck.ru/WPZ7n https://qps.ru/DhBYq https://gee.su/L00qQ https://gee.su/lDJYb https://clck.ru/WPqAB https://qps.ru/G1ocN https://clck.ru/WPvvJ https://clck.ru/WQD6Q https://gee.su/TbZIx https://qps.ru/dyW59
https://qps.ru/qg3IQ https://gee.su/TF31m https://qps.ru/UAz3O https://clck.ru/WQ7h7 https://gee.su/EXBUa https://clck.ru/WPiBB https://gee.su/Bagf4 https://qps.ru/FsTBv https://clck.ru/WPSPH https://clck.ru/WPQhq https://clck.ru/WPdc7 https://qps.ru/yR1sa https://gee.su/CkYp4 https://gee.su/hl1XY https://gee.su/LVovD https://clck.ru/WPXSH https://qps.ru/uL9SR https://clck.ru/WPcJW https://qps.ru/dgfN2 https://gee.su/Gngv3

Discover Exactly How The Foods You're Consuming On A Daily Basis Are Making Your Fat Cells SICK

(Jessesem, 29. 7. 2021 11:52)

https://bit.ly/3y8bt5A One of your body's main fat-burning hormonal agents REDUCES when you go on a diet plan?

Research study has actually shown that this important hormonal agent stop by as much as 50% after simply 7 days of weight loss!

The worst component is, the longer you try to diet regimen, the worse it obtains, which is why numerous "serial dieters" continuously struggle to keep the weight off (if they shed it in all ...).

The bright side is we're going to share the nutrition techniques to ENHANCE your body's all-natural fat-burning hormones safely and naturally! https://bit.ly/3y8bt5A

friends, movies, fashion, actors, trends, social

(JasonNal, 29. 7. 2021 1:49)

43 year-old Amusement Heart Manager Malcolm from Sault Ste. Marie, has interests which includes classic cars, and television watching. Finds the charm in going to destinations all over the entire world, of late just coming back from Abbey Church of Saint-Savin sur Gartempe

Modish product preferably of well-behaved in the capacity of of life

(Stronchibe, 28. 7. 2021 18:19)

https://gee.su/NfDLA https://gee.su/2siLl https://gee.su/KeUNp https://gee.su/6cqYd https://clck.ru/WPa2e https://qps.ru/fz6M9 https://qps.ru/BU5p6 https://qps.ru/KunqO https://clck.ru/WPVGm https://qps.ru/XrFN1 https://clck.ru/WPrmZ https://cutt.us/ctMWd https://qps.ru/XbwSP https://clck.ru/WPofG https://gee.su/Sj0Ub https://qps.ru/G0ilh https://gee.su/1LZya https://clck.ru/WPX4f https://gee.su/XJreu https://qps.ru/rE6eG
https://clck.ru/WPTdN https://qps.ru/DkxQK https://gee.su/0dyRz https://gee.su/sxi2B https://clck.ru/WQ6e9 https://gee.su/32vqY https://clck.ru/WPUMq https://gee.su/jvbUi https://qps.ru/Y3DS1 https://gee.su/8R37a https://qps.ru/tnlxi https://gee.su/MYy7j https://clck.ru/WPkBK https://gee.su/ZYRvx https://gee.su/Y5Iow https://gee.su/kQEiY https://clck.ru/WPQKF https://gee.su/6dCKh https://gee.su/vrZP6 https://gee.su/fKsCx
https://gee.su/1Aave https://gee.su/chRQb https://clck.ru/WPpV9 https://qps.ru/VtqKI https://gee.su/JIof7 https://qps.ru/eynXR https://qps.ru/4FABG https://gee.su/U0fXk https://gee.su/eFdxE https://gee.su/6rGcR https://gee.su/rxnKz https://gee.su/RwvIY https://qps.ru/Ub2i9 https://clck.ru/WPPJh https://clck.ru/WPmy8 https://qps.ru/EQdus https://qps.ru/6OkWS https://gee.su/pkNJi https://clck.ru/WPbBp https://clck.ru/WPWYc

corona virus is changing the world!

(Marioloods, 27. 7. 2021 3:27)

Hello. And Bye.

Доброго дня

(FACER9378, 25. 7. 2021 20:11)

Всем привет.

Правильно настройте аппарат и проконтролируйте начало доения. Все элементы для новой электропроводки должны быть новыми. Блок управления стеклоподъемниками как подключить самому? Если аппарат нужен для проведения разового ремонта мелких строительных работ то лучше всего брать обычные бытовые. Очистив территорию от высокой травы разросшихся кустов и ветхих заборов установив мощные осветительные фонари вы существенно повысите безопасность своих гаражей. В развитие этой темы интересный вебсайт вот https://deltadrives.ru/ .
Индикатор включения противотуманок подразумевает точно такую же проверку. В итоге происходит разрушение внутренних пластин либо короткое замыкание. Для этого я использовал пинцет. Только в этом случае возникшее перенапряжение в сети не сможет причинить вред вашему жилищу. Тем не менее стоимость вполне компенсируется удобством в эксплуатации наличием различных функций и несложным регулированием.
Пока!

looking for a sponsor

(Lolaslike, 24. 7. 2021 8:05)

<img src="https://i.imgur.com/ANxKI85.jpeg">
Good day! Looking for a sponsor. My profile on the search site:
https://datingforkings.club/ My Name: Alisa Lozavarova

Accepted Tidings Upon this artifact

(ivermectin 3 mg for humans, 22. 7. 2021 17:17)

Accustomed Low-down Here this product
https://ivermectinst.com stromectol over the counter

Разработка и поддержка проектов

(developerjem, 22. 7. 2021 13:44)

<b>Здравствуйте</b>, меня зовут Александр.

Нашёл ваш сайт в <b>яндексе</b>, и он мне понравился, очень удобно выполнен для пользователя, минимализм это самое главное, я бы добавил еще <b>форму заказа</b>, и оптимизировал по SEO, добавил бы (Sitemap, Opengraph) это повысит шанс индексации вашего сайта в <b>поисковых системах</b>.

Я занимаюсь 8 лет разработкой сайтов, на (<i>WordPress, MODX, Laravel, продвижением в топ 10</i>), если вы не против хотел бы предложить свою помощь по <b>улучшению вашего сайта</b>. Я не буду брать предоплату, авансы и прочее как это делают все, я вначале помогу вам, а потом уже поговорим об оплате, так получилось что я работал в крупной компании из-за сокращения пришлось уволиться, но жить на что-то нужно, за спиной большой багаж знаний которые я хочу применять на сайтах своих клиентов.

Я бы хотел предложить свои услуги, много брать я не буду, но точно будете <b>довольны моей работой</b>.

<b>Мои прошлые заказы по сайтам:</b>

- linkst.ru (топ 5 по запросав в яндекс "сервис услуг заказать")
- s-bite.ru (сайт который сделал но перестал им заниматься)

Так же я занимаюсь <b>созданием роботов и автоматизацией</b> действий в браузере, например автоматизировать получение какой либо информации автоматически с обходом <b>любых видов капч</b> (reCaptcha 2 / 3 , любые текстовые), с сохранением информации в Excel.

Буду очень рад пообщаться с каждым работодателем, и помочь с поставленными задачами.

Контакты:
- Телеграм - @UNIQDEV
- Почта - pulidig@yandex.ru

news, business

(JuanVE, 22. 7. 2021 9:59)

news about corona in the world

Красивые визитки с QR кодом в вашем городе

(Typography74vog, 22. 7. 2021 9:29)

Добрый день, хотел бы вам предложить создать для вашего сайта от 250 персональных самоклеющих визиток с QR кодом, это очень удобно продвигать бизнес в вашем городе, я подробно расскажу об этом.

Я разработчик крупных маркетплейсов и CRM систем, в голову пришла идея предлагать свои услуги по печати визиток с QR кодом, идея которая хорошо работает в моём городе (Москве), мне удалось привлечь за прошлый месяц 56 тысяч поситителей на сайт, это самый крутой способ привлечения клиентов в вашем городе, и мение затратный чем контекстная реклама, колосальная экономия ваших денег.

Как это работает:

- Допустим вы заказали, и у вас есть на руках самоклеющие визитки с QR кодом, вы в любом людном месте клеите на ( столб , остановку, лавочку, не важно ), человек достаёт смартфон сканирует этот код и автоматически попадает на ваш сайт, круто не правда ли?
вам ничего не нужно делать, а стоимость за 150 визиток будет всего 2500 руб + доставка в ваш город.

преимущества:

- Плюс такого подхода это то что за день одну визитку могут увидеть тысячи человек, а может и десятки, а это значит вы наростите быстрее клиентов.

Мы можем изготовить любые визитки на ваш вкус (заднее стекло авто, стикеры, наклейки, визитки в виде карточки, и самоклеющие 10x10)


Если вам интересно предложение:

- почта: custom_qr_ads@mail.ru
- телеграм: @custom_qr_ads

Буду рад сотрудничеству, помогу развить ваш бизнес.

<img width="300" src="https://1757140519.rsc.cdn77.org/blog/wp-content/uploads/sites/2/2019/12/buzcard.png" alt="Заказать визитки с qr кодом">

ica banken bill&aring;n

(ica banken bill&aring;n, 21. 7. 2021 7:38)


That is a good tip particularly to those fresh to the blogosphere. Brief but very precise info… Thank you for sharing this one. A must read post! ica banken bill&aring;n inen.sewomabest.com/map10.php

inciso

(leer Más, 20. 7. 2021 20:59)

Zinsser bloquear un bebé en un pequeño baño de la habitación, con una ventana, y dejar que el calor el agua corre constantemente, por día, llenar la habitación con producir una niebla constante, y hacer que cada persona en el goteo de habitación. Al bloquear la degradación del GMPc, Cialis restaura la función eréctil. Los efectos secundarios pueden ser hematomas y dolor.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62

následující »