Jdi na obsah Jdi na menu
 Virtual DJ   foto: Jakub Dvořák, Technet.cz

Virtual DJ 7 – freeware pro domácí použití
Je to komplexní nástroj pro mixování hudby na počítači.

Hlavní okno programu vypadá jako klasický dýdžejský pult s mixerem. Chcete-li začít míchat hudbu, otevřete svoji hudební knihovnu a přetáhněte soubory na pult. K dispozici máte i BPM pult (beats per minute - sleduje rytmiku), který vám pomůže poslechnout přechody mezi skladbami. Také vizualizace hudby přispívají k lepšímu výsledku.

Pokud se nechcete starat o "ruční montování" přechodů, stačí stisknout tlačítko automatického mixu. Výsledek ovšem není vždy uspokojující. Do jednotlivých stop lze přidávat efekty, scratchovat a používat i další zajímavé režimy. Mixy lze nahrávat do souborů ve formátu MP3, vypálit na CD nebo dokonce streamovat jako internetové rádio. Virtual DJ umí pracovat se dvěma zvukovými kartami.

Zdroj: http://technet.idnes.cz/stahnete-si-zdarma-aplikace-ktera-vam-pomuze-namichat-hudbu-jako-dydzej-138-/software.asp?c=A110119_201732_software_dvr


Operační systém: Mac OS X, Windows XP a novější
Čeština: NE
Vyžaduje instalaci: ANO
+ mixování zdarma
+ míchanou hudbu ukládá do souboru či CD
+ streamování
- rozhraní by mohlo být přehlednější
- ovládat myší není to samé jako prsty

 

  • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (17,9 MB).

 


 

Zdroj: http://technet.idnes.cz/stahnete-si-zdarma-aplikace-ktera-vam-pomuze-namichat-hudbu-jako-dydzej-138-/software.asp?c=A110119_201732_software_dvr

Virtual DJ 7.0

 

Download it quicker with BitTorrent  (Víte, co je BitTorrent? )
 

Popis programu

Virtual DJ je profesionální program na mixování hudby s celou řadou audio i video efektů.


Beat-matchujte, scratchujte a mixujte své mp3! Velice populární DJ software pro úpravu hudby a její mixování. Mixovat můžete dokonce i audio z vašich videí. Program je překvapivě rychlý a poměrně málo náročný na ovládání. Virtual DJ vám rovněž nabízí nepřeberné množství úprav zvuků a hudby a její finalizování do různých formátů. Vybrat si lze z více verzí programu, přičemž ta funkčně nejslabší je dokonce pro domácí užití zdarma.

Poznámka: VirtualDJ Home je nyní k dispozici zcela zdarma pro ne-komerční použití.

 

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář