Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 

Elektronické kuchařky pro PC, mobily, smartphony i tablety


Nejen tisíce jídel najdete v elektronických kuchařkách, ale obsahují i další přidané funkce, které vám pomohou s nákupem, s informacemi o éčkách, poradí, co z dostupných ingrediencí můžete právě uvařit, ukážou, jak uvařit na videu, a umí toho ještě mnohem více.
Na ležení s s tabletem v trávě ještě není počasí. Ale vybavit si jej aplikacemi...

Na ležení s s tabletem v trávě ještě není počasí. Ale vybavit si jej aplikacemi můžete již teď. | foto: Profimedia.cz

TIP

Pokud se vám nechce nic stahovat a instalovat, zkuste si vybrat on-line z tisíců receptů na OnaDnes.cz, Ekuchařka.net, Senzarecepty.cz, Vyření.cz či Apetitonline.cz.

Apetit 2.2 – freeware

Časopis Apetit je určen všem, pro které je vaření více koníčkem a společenskou zábavou než nutností. Existuje i jako aplikace pro zařízení s Androidem, iPhony a iPady. Jsou v ní nejoblíbenější recepty, které se kdy objevily v časopise Apetit, ale i recepty nové. Zdarma jich je přes 400 a další lze zakoupit. Nechybí ani videorecenze a k dispozici je i nákupní seznam.

Informace o programu
Operační systém: Android a iOS
Čeština: ANO
Vyžaduje instalaci: ANO

Stahujte ze Slunečnice.cz na této adrese (19 MB).

Česká Online Kuchařka 1.3 – freeware

S touto kuchařkou si nebudete dělat starosti, co vařit. Denně se v ní objevuje minimálně jeden recept a funguje také jako nákupní lístek. Obsahuje také "levné recepty Hrušky", reportéra TV Nova.

Informace o programu
Operační systém: Android
Čeština: ANO
Vyžaduje instalaci: ANO

Stahujte ze Slunečnice.cz na této adrese (80 KB).

Studentská kuchařka 1.8 – freeware

Hodí se nejen studentům, kteří si chtějí uvařit něco rychlého a levného. Jídla jsou z kategorií přílohy, polévky, instantní pokrmy, rychlá jídla, náročnější jídla, dezerty a nechybí ani míchané drinky. Pod tlačítkem Mám hlad se objeví několik náhodně vybraných receptů. Jídla lze vyhledávat a nechybí ani slovník ingrediencí a recepty jsou dispozici i off-line.

Informace o programu
Operační systém: Windows Phone, Android a iOS
Čeština: ANO
Vyžaduje instalaci: ANO

Stahujte ze Slunečnice.cz na této adrese (70 KB).

E-Recepty 1 – freeware

Uloženy jsou v ní jak jednoduché, tak složité recepty, od tradičních slovenských klasických jídel až po zahraniční speciality. Recepty jsou roztříděny podle kategorií a lze označovat oblíbené. Receptů je k dispozici 40 a jsou doplněny o fotografie.

Informace o programu
Operační systém: Android a iOS
Čeština: NE - slovenština
Vyžaduje instalaci: ANO

Stahujte ze Slunečnice.cz na této adrese (7 MB).

Recepty doma 4.3 – freeware

Umožňuje přidávat a vyhledávat recepty, které mohou být doplněny o obrázky BMP, JPG, GIF. Vložit lze různé objekty od obrázků přes tabulky až po grafy. Databázi lze prostřednictvím internetu aktualizovat zdarma po odeslání jednoho receptu. Uživatel jich tak získá tisíc, další pak za poplatek. Celkem je k dispozici více jak 16 200 receptů. Program Recepty doma navíc plánuje jídelníček na celý měsíc a počítá cenu pokrmu.

Informace o programu
Operační systém: Android, Windows XP a novější
Čeština: ANO
Vyžaduje instalaci: ANO

Stahujte ze Slunečnice.cz na této adrese (823 KB).

eCookBook 4.3 – freeware

Recepty lze ukládat ručním zadáním, importem ze souborů, ale i z internetu. Pokud byste je již chtěli mít vložené, potom 35 tisíc receptů pořídíte za 120 korun. Systém v nich zvládne vyhledávat, umí je tisknout a exportovat do souborů. Nástroje pro tvorbu nákupního lístku a jídelního menu také nejsou k zahození, stejně jako výpočet indexu tělesné hmotnosti (BMI) a hladiny alkoholu v krvi. Pro zjištění přísad v surovinách slouží tabulka "éček".

Informace o programu
Operační systém: Windows XP a novější
Čeština: ANO
Vyžaduje instalaci: ANO

Stahujte ze Slunečnice.cz na této adrese (7,6 MB).

Recepty 2.2 – freeware

Program od slovenského autora obsahující vyhledávací funkci a selektivní zobrazení podle druhu jídla. Listovat ve více jak 300 receptech je možné i jednotlivě, podle abecedy. Zajímavá je funkce, která po zadání několika surovin, které máte doma, vyhledá pouze ty recepty, na které vám stačí suroviny.

Informace o programu
Operační systém: Windows XP a novější
Čeština: ANO
Vyžaduje instalaci: ANO

Stahujte ze Slunečnice.cz na této adrese (1,7 MB).

Living Cookbook 2013 – 30denní trial

Zahraniční program obsahuje více než dva miliony receptů s uvedeným obsahem živin a energie. Díky tomu je možné aplikaci dobře využít při přípravě dietních a fitness jídelníčků.

Informace o programu
Operační systém: Windows XP a novější
Čeština: NE
Vyžaduje instalaci: ANO

Stahujte ze Slunečnice.cz na této adrese (43 MB).

Zdroj: http://technet.idnes.cz/aplikace-a-programy-pro-vareni-det-/software.aspx?c=A140315_142325_software_dvr#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=technet&utm_content=main

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Декларации соответствия, нужные для доставки товаров из Поднебесной или Кореи

(whona, 16. 3. 2022 20:58)

Мы предоставляем вам весь спектр услуг по контейнерным перевозкам из разных городов Поднебесной https://ved-line.ru по всему миру, предоставляя вам предостаточно места к погрузке, льготные ставки и надежную удобную во времени грузоперевозку, в том числе каждодневное обновление месторасположение груза для легкого и действенного проектирования вашего бизнеса. Сфокусировав сосредоточенность на логистических услугах, мы формируем сервис, взаимосвязанный с интермодальными грузоперевозками товаров, за счет глобализации возможностей в равенстве с разнообразными запросами разных заказчиков. Сквозные логистические услуги интегрированы c внутренними и внешними услугами и ресурсами экспортных компаний. В наших возможностях предложить вам бизнес-решение для перевозки «от двери до двери». Выдача порожнего оборудования в центральных внешнеторговых портов КНР Далянь, Тяньцзинь, Циндао, Шанхай, Нинбо, Сямэнь, Гуанчжоу, Шэньчжэнь, с прямым присоединением к уведомительной глобосистеме больших судоходных компаний в мире, чтобы предоставить вам эффективное, моментальное распределение на судне. Опираясь на богатые действующие возможности, мы можем оказать для вас сопровождающие услуги, например автофуры, хранение, таможенное декларирование и остальные сопровождающие услуги, объединенные с мультимодальными перевозками, при всем этом развить все технологические решения.

Ваш лучший импортер при закупках в Китае

(whona, 10. 2. 2022 12:22)

Присутствует много формальностей, которые необходимо знать, когда реализовывается морская доставка в Россию, и специалисты, оказывающие сервис, предложат консультацию, с тем чтобы клиент, который хочет отгрузить какой-то товар в Россию, определил самый экономичный для него способ и срок, для того чтобы получить ожидающую продукцию. Стоит принять к сведению, что доставка товаров https://ved-line.ru малой ценности этим методом становится более дешево, чем авиа. Стоимость транспортировки с использованием самолета окупает только дорогостоящею продукцию. Отправка морским транспортом в особенности удобна, если этапом прибытия является Восточный порт, и зафрахтовывается крупная партия. Морские доставки грузоконтейнеров из Поднебесной большого брутто-веса дозволяют закрепить стоимость предельно доступной, потому что вместимость самолетов, в сравнении с судном, гораздо меньше. Имеются некоторые главные нюансы к тому же между такими возможностями, как наземные перевозки и поставки морем. Из КНР возможно ввезти сборный груз, применяя оба способа. Но общее условие состоит тяжести груза. Для грузов весом больше двухсот килограмм отправка каким-нибудь морским направлением повыгодней сухопутного, и наоборот, менее тяжелую продукцию быстрее перевозить, осуществляя перевозку груза в Российской Федерации на автотранспорте.