Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psychotronik ing. Pavel Kozák

4. 5. 2010

 

Ing. Pavel Kozák
 
Ing. Pavel Kozák - držitel stříbrného Bludného balvanu za rok 2004 -

 se zabývá zkoumáním působení nevysvětlených jevů a spojitostí mezi nimi, planetou Zemí, Vesmírem a bytostmi, které jej obývají. Jeho zájem o nevysvětlené věci vznikl v materiální rovině jevů. Postupně získávané zkušenosti jej přivedly k přesvědčení, že odpovědi na otázky přesahující rámec současné vědy jsou obsaženy v duchovní oblasti a schopnosti člověka tyto odpovědi obdržet jsou často úměrné jeho duchovní úrovni.

Pracuje převážně v terénu při psychotronickém vyhledávání a zkoumání energetických fenoménů, které ovlivňovaly život prastarých kultur a byly jimi také využívány. Poznáním účelu míst a staveb takto vzniklých dochází k aspoň částečné rekonstrukci pravěké evropské filozofie druidismu a jejích praktických prostředků, týkajících se krajinných sil. Věří, že návrat k těmto velmi starým vědomostem může vést ke znovuobjevení a uplatnění čistých technologií a tedy k uchránění bytí naší planety.

Pavel Kozák je autorem řady knih o těchto věcech. Aby mohl o nich také učit, založil agenturu ArchET a jejím prostřednictvím pořádá semináře na různých místech Čech a Moravy, vždy spojené s vycházkami do významných a posvátných míst.

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

menhirové žiariče

(Božena, 27. 4. 2013 9:48)

Rekonštrukcia pravekej európskej filozofie druidizmus to je téma, ktorá ma zaujala. Duchovna cesta, ktorou kráčam a denne sledujem na stránkach tieto témy mi otvárajú rozmer poznania.Dlhé roky ľudia, obdarení touto silou boli akoby nepovšimnutí ba bohužiaľ považovaní dokonca za zcestných . Hlboko sa sklaňam týmto dušiam obdarením vidieť viac ich jasnovidnosť a čistú dušičku .Ďakujem vám p. Kozák.