Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. 11. 2014

NOVÉ POZEMKY bez majitele! Nejsou vaše? CELÝ SEZNAM

Nové pozemky
Zdroj: TN.cz

 

V Česku je stále několik tisíc milionářů, kteří o svém bohatství nevědí. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových totiž vydal aktualizovaný seznam nemovitostí, které neznají své vlastníky. Nepatří třeba vám? Podívejte se na seznam...

Na seznamu nemovitostí, které nemají své vlastníky, je stále 186 000 položek. Jde většinou o půdu - tedy pole, louky, lesy, vinice, ale najdou se tam i nemovitosti.

 

Pozemky a budovy se často ztratily v dědickém řízení, a tak o tom, že patřily třeba zrovna vaší rodině ani nemusíte vědět. Ověřit si, zda zrovna na tomto seznamu není jméno vašeho předka, je jednoduché. Projděte si následující aktualizovaný seznam. Stačí ho kliknutím otevřít, stisknout současně klávesy Ctrl + F a do okénka, které vám vyskočí, vepište požadované jméno a stiskněte enter...

 

Pozemky bez majitelů - Česká republika [xlsx]

 

O seznamu pozemků a budov, ke kterým se nikdo nehlásí, jsme psali už počátkem letošního léta. Než propadnou státu, musí o nich úřady veřejnost informovat, což se stalo právě formou seznamu o desítkách tisíc položek. Teď k nim přibyly další.

 

Text už v létě vyvolal obrovský zájem a stovky až tisíce překvapených majitelů našlo mnohdy milionový majetek, o kterém neměli ani tušení. Teď - s aktualizovaným seznamem - se šance opakuje. Zkuste vyhledat jména svých zesnulých příbuzných a zjistěte, jestli vám také někde něco nepatří.

tn.cz / gar
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozemky č.4569 a 4568

(černá emilie Poděbrady 10, 27. 2. 2015 21:44)

nrozena r.1901 Vlkov pod lesy

Re: pozemky č.4569 a 4568

(Beranovi, 28. 2. 2015 15:41)

Dobrý den, obraťte se na Váš Katastrální nebo Městský úřad. Zdravíme z Hajan.