Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Neuvěříte, kdo všechno chce vydrbat peníze ze seriálu Vinaři, který ti skuteční moravští vinaři z duše nenávidí. Máme důkaz

16.10.2014
Neuvěříte, kdo všechno chce vydrbat peníze ze seriálu Vinaři, který ti skuteční moravští vinaři z duše nenávidí. Máme důkaz

Autor: TV Prima

Popisek: Kromě pohádkového honoráře má herec Karel Roden k dobru v seriálu Vinaři ještě reklamu na své víno, na něž navíc Prima upozorňuje extra vydanou tiskovou zprávou

Karlu Rodenovi, který hraje v Moraváky nenáviděném seriálu Vinaři charismatického architekta Křižana, zřejmě nestačí královské honoráře. Dokonce prostřednictvím tohoto projektu propaguje i vlastní víno. A Prima mu ještě dělá reklamu!

Ostře kritizovaný seriál televize Prima, o němž se už nikdo na jižní Moravě neodváží promluvit nahlas jediné alespoň trochu vlídnější slovo, má sloužit jako velkolepá propagace moravského vinařství. Svou polívčičku si přitom přihřívá i herec Karel Roden, na jehož exkluzivní limitovanou edici dvou odrůd dokonce včera televize extra upozornila média tiskovou zprávou. Královský honorář 19 000 korun za jeden natáčecí den zřejmě Rodenovi nestačí.

Reklama už není pouze skrytá

Není tajemstvím, že do projektu Vinaři nalili mnozí moravští vinaři v dobré víře spoustu peněz i vína za to, že se na oplátku bude o jejich produktech mluvit na obrazovce. Pohádkové honoráře berou i herci, odměna 20 000 korun za jediný natáčecí den není nic mimořádného. Někteří z nich se ale zřejmě těší ještě větší přízni Primy, která v pondělí rozeslala médiím tiskovou zprávu, v níž se píše: Karel Roden, který v seriálu Vinaři ztvárnil charismatického architekta Křižana, je v poslední letech spojován nejen s herectvím, ale i s originální značkou svého vína.

Jako další z podpůrných marketingových aktivit pro seriál Vinaři tak televize Prima představuje exkluzivní limitovanou edici vín Karla Rodena, která je ode dneška k dostání v obchodech společnosti Tchibo. Limitovaná edice zahrnuje dva druhy vín – Pálava pozdní sběr 2013 a Neuburské pozdní sběr 2013. Různé odrůdy vína se objevují také v závěru každé z šestnácti epizod seriálu Vinaři, Neuburské mohli diváci vidět ve druhém díle, Pálavu pak v nedělní sedmé epizodě, ve které hostoval právě Karel Roden.

Zákazníci obchodů Tchibo dostanou jedinečnou příležitost zakoupit tato vína za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Navíc obdrží dárek v podobě fotografie Karla Rodena s jeho podpisem a dárkovou tašku na víno s logem seriálu Vinaři. Obě edice vín jsou ručně číslované od 1. do 1 500. lahve. Pálava pozdní sběr 2013 bude v prodeji od 13. října, Neuburské pozdní sběr 2013 ho doplní od 20. října. Vína budou v prodeji do vyprodání zásob. Edici vín Karel Roden již pěž let exkluzivně připravuje Adámkovo vinařství z Višňové u Znojma, které je rovněž partnerem seriálu Vinaři, píše ještě TV Prima.

Morava si servítky nebere

Moraváci mají seriálu doslova plné zuby a dávají to najevo nejen v internetových diskusích. Starosta obce Pasohlávky Tomáš Ingr dokonce před pár dny zaslal otevřený dopis televizi Prima, v němž mimo jiné napsal: „Podle tvůrců seriálu se předkládá divákům, že veškerá úroda v našem kraji padá z nebe bez sebemenší námahy a přičinění místních obyvatel. A víno do sudů nateče automaticky a zadarmo. Naši vinaři na tom pak jen bohatnou."

Čtěte také:

Nejsme alkoholici a nefakčenka, vzkazují do Prahy. Moraváci už mají těch urážek dost. Mluvili jsme se starostou vinařských Pasohlávek, servítky si nebral

 

Hejtman Hašek si zaplatil propagaci Jihomoravského kraje. Dal dva miliony, aby se zjistilo, že Moraváci jsou líní ožralové!

 

Vinaři hnuli žlučí Pálavanům, takhle už u nich mluví prý jen policajt z Hustopečí. Primo, nauč se tu moravštinu pořádně!

„Souhlasím s panem starostou z Pasohlávek,“ píše v diskusi paní Veselská. „Naše obec je taky vinařská a víme, kolik dřiny je potřeba, než můžete něco pít. Seriál je urážka pracujících lidí na Moravě. Nejsme ožralové, jsme poctiví pracovití lidé.“ Dva miliony, které jménem Jihomoravského kraje investoval do projektu hejtman Hašek, zase pořádně hnuly žlučí Jarinovi, který píše: „Co je moc to je moc, pánové. Kdy skončí bohatý Čecháček nad chudým Moravákem s ponižováním, kam až chtějí pro boha zajít. S Moraváky nemá seriál nic společného… Morava je krásná zem, posázená vinohradem, a to v seriálu chybí. To srdíčko, ne komedie a vulgarita, zesměšňující chudáky obyčejné lidi.

Vinaře ale kritizují už i Češi. „U nás je úroveň tisku, redaktorů, bavičů asi tak jako toho Suchánka a spol – tak takoví jsou i ti Vinaři! Zakažte ten seriál, chtějte od nich stomilionovou pokutu, že tak sprostě pomlouvají pracovité lidi z Moravy! Jsme Pražáci, ale toto již bije do nebe! A nejde jen o peníze, ale ty pomluvy nemají obdoby…!“ zlobí se Venca.


Vložil: Adina Janovská

Zdroj: http://www.krajskelisty.cz/jihomoravsky-kraj/okres-brno-venkov/6652-neuverite-kdo-vsechno-si-chce-privydelat-na-serialu-vinari-ktery-ti-skutecni-moravsti-vinari-z-duse-nenavidi-mame-dukaz.htm

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář