Jdi na obsah Jdi na menu
 


LitterKwitter - rozlučte se s kočkolitem!

17. 12. 2009

Jako  novinku na Českém trhu Vám nyní představujeme revoluční a patentovanou pomůcku, se kterou snadno, ve velmi krátké době (2 - 8 týdnů) naučíte Vašeho kočičího miláčka používat klasické "lidské" WC.

Může to znít bláznivě, ale toaleta je perfektní alternativa k nehygienickému, páchnoucímu a nepořádnému kočkolitu, který teď budete moci směle zahodit.
Při zahrabávání výkalů zůstávají na kočičích packách spousty bakterií, zrníček kočkolitu a dalších pokladů, které potom Vaše kočička roznáší po celém bytě, kuchyni, posteli a v neposlední řadě na Vás.

Přitom lidská toaleta je nejdůmyslnější a nejhygieničtější zařízení v domácnosti pro práci s odpadem, je vymyšlena tak, že veškerý odpad spláchnete s bakteriemi i zápachem pryč. Tak proč ji nenechat používat všechny členy domácnosti.

Celý systém výuky má tři jednoduché etapy, založené na kočičí potřebě ukrýt pach jejich výkalů před nepřáteli. Proto kočky budou velmi rády WC používat.

Sada LiterKwitter obsahuje speciální záchodové prkénko, které pasuje na všechny typy běžných WC, tři tréninkové disky a názorný návod, jak LitterKwitter používat.

K dostání je již nyní u všech dobrých prodejců chovatelských potřeb.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář